İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Encard Şirketim

Encard Şirketim banka kartınız hem şirket alışverişlerinizde hem de ATM işlemlerinizde yanınızda!

Encard Şirketim
Hesap işletim ücreti yok!

Enpara.com Şirketim’de vadesiz hesaplarınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar!

Hesap işletim ücreti yok!
USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!
USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!

Şirketinizin USD/EUR cinsinden para transferlerini kolayca yapabilir, QNB Finansbank dışına yapacağınız para transferlerinde uygun SWIFT ücretlerimizden yaralanabilirsiniz.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!

USD ve EUR alış/satış işlemlerinizi vadesiz hesaplarınızı kullanarak dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!
Detaylı bilgi
  • Encard Şirketim, şirketinizin Günlük hesabında bulunan bakiye dahilinde işlem yapmanızı sağlayan bir banka kartıdır.
  • Encard Şirketim ile tüm QNB Finansbank ATM'lerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Şirketinizin Günlük hesabından para çekme işlemini tüm QNB Finansbank ATM'lerinden gerçekleştirebilirsiniz. Günlük hesaba para yatırma ve Vadesiz USD/EUR hesaplarından para çekme/yatırma işlemleri içinse ilgili özelliğe sahip QNB Finansbank ATM'lerinden hizmet alabilirsiniz.
  • Diğer tüm bankaların yurt içi ve yurt dışı ATM'lerinden ise ücreti karşılığında şirketinizin Günlük hesabından para çekebilirsiniz.
  • ATM limitlerini aşan yüksek tutarlı nakit para çekme ve yatırma işlemleriniz için QNB Finansbank şubelerini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Encard Şirketim'i kullanarak kartla alışveriş imkanı sunan tüm fiziksel veya e-ticaret mağazalarından şirket alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Encard Şirketim kartınızın alışveriş limitlerini internet şubemizin Ayarlar > Kişisel > Encard adımından yönetebilirsiniz.
  • Encard Şirketim’le yabancı para cinsinden yapacağınız işlem tutarları, uluslararası kart kuruluşlarınca uygulanan kurlar üzerinden, varsa kuruluşun masraf ve komisyonları eklenerek, Amerikan Doları cinsinden Enpara.com Şirketim’e yansıtılır. Enpara.com Şirketim’e Amerikan Doları cinsinden gelen tutar bilgisi, borç kaydının kendisine yansıtıldığı günün Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Amerikan Doları satış kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek şirketinizin Günlük hesabına yansıtılır.
  • Şirketinizin tüm yetkili Enpara.com kullanıcıları için birer Encard Şirketim talep edebilirsiniz. Bu talebinizi yeni yetkili kullanıcı tanımı esnasında veya 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak iletebilirsiniz.
İşlem kısıtları Enparalı ol

İlgili ürünler

Sıkça sorulan sorular

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var