İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Ekpara

Şirketinizin kısa dönemli nakit sıkışıklıklarında destek Ekpara’dan!

Tanıtım Filmi
Ekpara
Hesap işletim ücreti yok!

Enpara.com Şirketim’de vadesiz hesaplarınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar!

Hesap işletim ücreti yok!
USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!
USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!

Şirketinizin USD/EUR cinsinden para transferlerini kolayca yapabilir, QNB Finansbank dışına yapacağınız para transferlerinde uygun SWIFT ücretlerimizden yaralanabilirsiniz.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!

USD ve EUR alış/satış işlemlerinizi vadesiz hesaplarınızı kullanarak dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!
Detaylı bilgi
  • Ekpara, şirketinizin Günlük hesabına bağlı olarak çalışan ve hesapta yeterli bakiye olmadığı durumlarda devreye girerek, şirketinizin ödemelerinin ve para transferlerinin gerçekleşmesini sağlayan bir kredi limitidir.
  • Ekpara kullanılması durumunda şirketinizin bir faiz borcu oluşur. Bu borç, kullanılan Ekpara tutarına, kullanılan süre boyunca Ekpara faiz oranının uygulanması yoluyla hesaplanır. Kullanılan Ekpara'nın faiz borcu, bu borca uygulanan vergi ile birlikte, bir sonraki ayın ilk iş günü Günlük hesaba yansıtılır ve aynı gün içerisinde ödenmesi gerekir.
  • Günlük hesapta yeterli bakiye varsa, bu borçlar hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, otomatik olarak ödenir. Ancak hesapta yeterli bakiye yoksa, faiz ve vergi borcunun ödenmesi için hesaba yeterli tutarda para aktarılması gerekir.
  • Şirketinizin Günlük hesabına Ekpara tanımlanabilmesi için Enpara.com'un şirketinize bir limit teklif etmesi gerekir. Şirketiniz, herhangi bir başvuru yapmanıza gerek olmadan, düzenli aralıklarla Ekpara limiti için değerlendirilir. QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde şirketinize bir limit sunulabildiği durumlarda bu limit Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi üzerinden şirketinizin yetkili kullanıcılarının onayına sunulur ve onaylandığı takdirde şirketinizin Günlük hesabına tanımlanır.
  • Günlük hesaba Ekpara limiti tanımlanması veya bu limitin kullanılması için şirketinizden herhangi bir masraf veya komisyon alınmaz.
  • Şirketinizin Ekpara limitini dilediğiniz zaman Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi'nden ya da Çözüm Merkezi'mizi arayarak düşürebilir veya tüm borçlarını ödedikten sonra tamamıyla kapatabilirsiniz.
  • Güncel Ekpara faiz oranı aylık %1,40'dır.
  • Şirketinizin Ekpara kullanımını ve borçlarını anlık olarak internet veya cep şubemizden gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta ile aylık olarak gönderilen Günlük hesap özetinde şirketinizin Ekpara borç detaylarına ulaşabilirsiniz. Ek olarak, şirketinizin Günlük hesabının bakiyesinin Ekpara kullanılarak artıdan eksiye düştüğü durumlarda tercihinize göre SMS ve/veya e-posta yoluyla ücretsiz olarak bilgilendirilirsiniz. Enpara.com'un şirketinize sunduğu bilgilendirme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanım koşulları Bilgi ve belge hizmetlerimiz Enparalı ol

İlgili ürünler

Sıkça sorulan sorular

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var