İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Altın hesabı

Popüler bir yatırım aracı olan altını dilerseniz şirketiniz için de tercih edebilir, Altın hesabıyla şirket birikimlerinize değer katabilirsiniz.

Tanıtım Filmi
Altın hesabı
Hesap işletim ücreti yok!

Enpara.com Şirketim’de vadesiz hesaplarınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar!

Hesap işletim ücreti yok!
USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!
USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!

Şirketinizin USD/EUR cinsinden para transferlerini kolayca yapabilir, QNB Finansbank dışına yapacağınız para transferlerinde uygun SWIFT ücretlerimizden yaralanabilirsiniz.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!

USD ve EUR alış/satış işlemlerinizi vadesiz hesaplarınızı kullanarak dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!
Detaylı bilgi
  • Altın hesabı bir vadesiz mevduat hesabıdır, faiz kazandırmaz. Altın fiyatlarındaki yükseliş veya düşüşe paralel olarak, hesabınızdaki altınların Türk Lirası değeri yükselebilir veya düşebilir.
  • Minimum açılış tutarı yoktur.
  • Altın hesabına altın girişi ve çıkışı, sadece Enpara.com Şirketim üzerinden altın alımı ve satımı yoluyla gerçekleştirilebilir. Tüm işlemler kaydi olarak gerçekleştirilir, yani altın hesabınıza fiziken altın yatıramaz veya hesabınızdan fiziken altın çıkaramazsınız.
  • Hesabınızdaki altınları kullanmak için önce altınlarınızı o an geçerli olan Enpara.com Şirketim alış kurundan satmanız ve böylelikle Günlük hesabınıza aktarmanız gerekir.
  • Altın alış ve satış işlemlerinizi TL veya gram altın cinsinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Altın alış/satış işlemleri 7/24 gerçekleştirilebilir, ancak avantajlı kurlar iş günü ve mesai saatleri içinde sunulur. Ayrıca altın alış/satış işlemleri için bazı işlem kısıtları uygulanır.
Kullanım koşulları Döviz ve altın kurları İşlem kısıtları Enparalı ol

Altın hesabı

Mar 11, 2019, 11:10 AM
Birikimlerinizi Altın hesabı ile değerlendirin!
Order : 10

Sıkça sorulan sorular

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var