Hoş geldin faizi, tanışma faizi yok!
Her zaman yüksek faiz var!

Enpara.com’da birikimlerinizle sadece belirli zamanlarda değil, her zaman yüksek faiz kazanırsınız.

% 14,50
Vadeli hesap açmak çok kolay!
Vadeli hesap açmak çok kolay!

Yerinizden kalkmadan, internet veya cep şubemizin Hesaplar adımından kolayca bir vadeli hesap açabilir, yüksek faiz oranlarımızdan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hesap işletim ücreti yok!

Enpara.com Şirketim’de vadeli hesaplarınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar!

Hesap işletim ücreti yok!

İlgili ürünler

Sıkça sorulan sorular

  • Şirketim için nasıl Vadeli Mevduat hesabı açabilirim?

    Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi’nde Hesaplar > Yeni hesap aç > Vadeli hesap adımlarını izleyerek Vadeli Mevduat hesabı açılış ekranına ulaşabilirsiniz. Açmak istediğiniz hesabın para birimini, hesap açılış tutarını, kazanılan faizin yatırılacağı hesabı ve vade seçimini yaparak vadeli hesabınızı anında açabilirsiniz. Eğer şirketinizin yetkili bir Enpara.com kullanıcısıysanız aynı işlemi cep şubemizden de gerçekleştirebilirsiniz.

  • Şirketime Vadeli Mevduat hesabı açmak için bir alt veya üst limit var mı?

    Enpara.com Şirketim’de Vadeli hesap açılış alt limiti 10 TL/USD/EUR’dur. Bu limiti, kazandığınız faizi anlamlı bir şekilde hesaplayabilmek için koymamız gerekti. Vadeli hesaplar için herhangi bir üst limit bulunmamaktadır.

  • Şirketim için hangi para birimlerinden kaç tane Vadeli Mevduat hesabı açabilirim?

    Her para biriminden aynı anda 10’ar adet vadeli mevduat hesabınız olabilir. Yani, 10 adet Vadeli TL, 10 adet Vadeli USD ve 10 adet Vadeli EUR hesabı açabilirsiniz.

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var