İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Günlük hesap

Günlük hesapla gün içinde şirketinizin bankacılık işlemlerini gerçekleştirirken, gece hesabınızda kalan paranız her gece yüksek faiz kazansın!

Günlük hesap
Hem ödemelerinizi yapın, hem de gecelik faiz kazanın!

Günlük hesapla gün içinde şirketinizin bankacılık işlemlerini gerçekleştirirken, geceleri de hesapta kalan paranızın 20.000 TL’nin üzerindeki kısmı için yüksek faiz kazanırsınız.

Hem ödemelerinizi yapın, hem de gecelik faiz kazanın!
Hesap işletim ücreti yok!
Hesap işletim ücreti yok!

Enpara.com Şirketim’de Günlük hesabınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar!

Maaş öderken de kazanın!

Maaş ödemelerinizi Enpara.com Şirketim’den yaparak Günlük hesabınıza her gece yıllık +%1 ek faiz kazanabilirsiniz.

Maaş öderken de kazanın!
Detaylı bilgi
 • Günlük hesap, şirketinizin Enpara.com müşterisi olmasıyla birlikte otomatik olarak açılan bir Türk Lirası mevduat hesabıdır. Şirketiniz adına sadece tek bir Günlük hesap açılabilir.
 • Şirketinizin Günlük hesabından hiçbir zaman hesap işletim ücreti alınmaz.
 • Şirketinizin Türk Lirası cinsinden tüm para transferlerini ve ödemelerini ücretsiz olarak bu hesaptan yapabilir, gelen ödemelerini bu hesaba kabul edebilirsiniz.
 • Şirketinizin banka kartı olan Encard Şirketim de bu hesaba bağlı olarak çalışır. Yani tüm şirket alışverişlerinizi (fiziksel veya online) bu hesaptan gerçekleştirebilir, QNB Finansbank ATM'leri aracılığıyla bu hesaptan ücretsiz para çekip yatırabilirsiniz, yurt içi ve yurt dışı diğer banka ATM kullanımları ise ücretlidir.
 • Yüklü miktarda nakit çekme/yatırma ihtiyaçlarınız için ise ücretsiz bir şekilde QNB Finansbank şubelerini kullanabilirsiniz.
 • Günlük hesabın gün sonu bakiyesinin 20.000 TL'yi aşan kısmı her gece, sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, otomatik olarak faiz kazanır. Günlük hesabın faiz oranı yıllık brüt oran olarak ilan edilir ve her gün değişebilir.
 • Örneğin gün sonunda hesapta 25.000 TL para var ise bu tutarın 5.000 TL'si o gece faiz kazanır. Kazanılan brüt faiz geliri üzerinden mevzuatta belirtilen oranda Gelir Vergisi kesintisi yapılır ve kalan net faiz geliri ertesi günün sabahında hesaba yansıtılır. Faiz kazanımının gerçekleştiği gece 23:00 ile sabah 05:00 arasında, hesap bakiyesinin faiz kazanan kısmı bankacılık işlemlerinde kullanılamaz.
 • Şirket çalışanlarınızın maaş vb. ödemelerini de Enpara.com Şirketim aracılığıyla gerçekleşirmeniz durumunda Günlük hesap, ilan edilen yıllık faiz oranına +%1 ek faiz kazanır. Maaş ödemeleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 • Günlük hesabın gecelik faiz kazanma özelliğini dilediğiniz zaman internet veya cep şubemizden tek tıkla kapatabilirsiniz. Kararınızı değiştirmeniz durumunda yine aynı şekilde bu özelliği açabilirsiniz.
 • Enpara.com'un internet veya cep şubesinden şirketinize bir Ekpara kredi limiti teklif etmesi ve bu teklifin kabul edilmesi durumunda, bu limit Günlük hesaba tanımlanır. Ekpara, Günlük hesapta yeterli bakiye olmadığı durumlarda şirketinizin ödemelerini ve transferlerini aksatmadan gerçekleştirmenizi sağlar. Ekpara ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 • Günlük hesabın hareketlerini anlık olarak internet veya cep şubemizden gözlemleyebilirsiniz. Hesap özeti ise tercihinize göre haftalık veya aylık olarak kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Enpara.com'un şirketinize sunduğu bilgilendirme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Maaş ödemeleri Ekpara Bilgi ve belge hizmetlerimiz Enparalı ol

İlgili kampanyalar

Tüm kampanyalarımızı inceleyin

Sıkça sorulan sorular

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var