İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Altın hesabı kullanım koşulları

  • Altın hesabı, altın cinsinden çalışan bir vadesiz mevduat hesabıdır ve aynı anda sadece tek bir Altın hesabı açık olabilir.
  • Altın hesabı faiz kazandırmaz. Altın fiyatlarındaki yükseliş veya düşüşe paralel olarak, hesaptaki altınların Türk Lirası değeri yükselebilir veya düşebilir.
  • Altın hesabı Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi, Enpara.com Şirketim Cep Şubesi veya Enpara.com Çözüm Merkezi üzerinden açılıp kapatılabilir.
  • Altın hesabından hesap işletim ücreti alınmaz.
  • Altın hesabına altın girişi ve çıkışı, sadece Enpara.com Şirketim üzerinden altın alımı ve satımı yoluyla gerçekleştirilebilir. ATM'ler hariç Enpara.com'un diğer tüm kanallarından altın alış/satış işlemi yapılabilir.
  • Altın alış ve satış işlemleri gram cinsinden yapılır.
  • Altın alış ve satış işlemleri Enpara.com tarafından işlemi talep eden kişi adına kaydi olarak gerçekleştirilir. Altın hesabına fiziken altın yatırılamaz veya Enpara.com’dan kaydi olarak satın alınan altınlar fiziken hesaptan çıkarılamaz.
  • Altın hesabındaki altınların kullanılması veya hesabın kapatılması için hesaptaki altınların Enpara.com Şirketim altın alış fiyatı üzerinden satılması ve Türk Lirası karşılığının Günlük hesaba aktarılması gerekmektedir.
  • Enpara.com Altın hesabı için bir minimum açılış tutarı yoktur. Ancak döviz ve altın alış/satış işlemleri için kanal bazında anlık ve günlük toplam işlem limitleri vardır, bu limitlere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Enpara.com Şirketim’de tatil günleri dahil her gün 7/24 altın alınıp satılabilir. Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi ve Cep Şubesi üzerinden yapılacak alış ve satış işlemleri için Enpara.com Şirketim’in web sitesinde ilan ettiği kurlar geçerlidir. Enpara.com Çözüm Merkezi üzerinden yapılacak altın alış ve satış işlemlerinde geçerli olan kurlar ise web sitesinde ilan edilen kurlara göre farklılık gösterebilir. Enpara.com bu alış ve satış işlemlerinden herhangi bir masraf, ücret veya komisyon talep etmez.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Bizi tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Üzgünüz, sizi tanıyamadık. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. Eğer müşterimiz olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapınız.
Üzgünüz, sizi tanıyamadık
Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz

Enpara.com ile tanışırsa çok memnun kalacağını düşündüğünüz kişilerin veya firmaların iletişim bilgilerini iletin! Onları arayalım, Enpara.com'u anlatalım, memnuniyetiniz referansımız olsun.

Lütfen T.C. Kimlik numaranızı giriniz.
T.C. Kimlik numaranızı 11 karakter olacak şekilde giriniz.
Hatalı bir T.C. Kimlik numarası girdiniz. Lütfen kontrol ediniz.
Lütfen seçim yapınız.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.
Cep telefonunuzu hatalı girdiniz, lütfen tekrar kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.