İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Kısaca Enpara.com Şirketim

Enpara.com Şirketim ile artık şirketler de dijital bankacılığın avantajlarından faydalanıyor!

Türkiye'nin ilk şubesiz dijital bankası olarak 2012 yılından beri bireysel müşterilerimize verdiğimiz şubesiz, masrafsız ve kolay bankacılık hizmetini artık şirketler için de sunuyoruz!

Enpara.com'da şubemiz olmadığı için şube kirası, elektrik, su, doğalgaz, kırtasiye vb. giderlerimiz yok. Bu sayede elde ettiğimiz maliyet avantajını da çeşitli faydalar sunarak müşterilerimizle paylaşıyoruz.


Enpara.com Şirketim müşterisi olan şirketler:
  • Hiçbir zaman hesap işletim ücreti, EFT/havale ücreti ödemez. Bunu sözleşmemizde de açık açık yazıyoruz!
  • Maaş, fatura, vergi/SGK gibi tüm ödemelerini kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirir.
  • Şirketin boşta duran parasına her zaman yüksek faiz kazanır.
  • Avantajlı fiyatlarla USD, EUR veya altın alıp satabilir.

Enpara.com Şirketim nedir?

Hemen Müşteri Olun

Enpara.com'da şube olmadığı için şirketinizin tüm bankacılık işlemlerini internetten veya cepten kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ya da şirket çalışanlarınızın yaptıkları işlemleri, sürekli talimat imzalamak zorunda kalmadan, bir tıkla, kolayca onaylayabilirsiniz. Ayrıca her an nakit yatırıp çekebilmeniz için tüm QNB Finansbank ATM'lerini, yüklü miktardaki nakit çekme/yatırma ihtiyaçlarınız için ise tüm QNB Finansbank şubelerini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Unutmadan, bir de Çözüm Merkezi'miz var: bir sorunuz veya probleminiz olduğunda hemen arayabilir ve en geç 30 saniye içinde canlı bir müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz!

"Her şey iyi güzel de, şirketimi nasıl Enpara.com Şirketim müşterisi yapacağım?" dediğinizi duyar gibiyiz. Merak etmeyin, internetten başvurunuzu yaptıktan sonra en kısa sürede sizi iş yerinizde ziyaret ediyoruz. Müşteri olma sürecimizi detaylı bir şekilde anlattığımız filmimizi buradan izleyebilirsiniz.

Son olarak, siz sormadan biz söyleyelim, QNB Finansbank'ın ayrılmaz bir parçasıyız. QNB Finansbank'ın ve Türkiye'deki diğer tüm bankaların tabi olduğu tüm kanun, düzenleme ve denetimlere tabiyiz, içiniz rahat olsun.

Nasıl müşteri olunur?

Enpara.com
Hemen Müşteri Olun