İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Maaşları Enpara.com'dan ödeyin, QNB Finansbank şubelerini ücretsiz kullanın!

Enpara.com Şirketim olarak sadece dijital kanallar üzerinden hizmet verdiğimiz için fiziksel şubelerimiz yok. Ancak ihtiyaç duyduğunuzda yüksek tutarlı nakit işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için sizi QNB Finansbank şubelerinde ağırlıyoruz. Üstelik çalışanlarınızın maaş, prim, avans vb. ödemelerini Enpara.com Şirketim üzerinden yapmanız halinde, QNB Finansbank şubelerinden para yatırma/çekme işlemleriniz ücretsiz!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:
  • Şirketinizin Enpara.com Şirketim müşterisi olması ve
  • Şirketinizin personel maaş ödemelerini Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi’nin Transfer/Ödeme>Maaş adımından düzenli olarak yapıyor olmanız yeterli.

Maaş ödemeleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilir ya da tanıtım filmimizi izleyebilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanyadan yararlanabilmek için son 45 gün içinde Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi’nin Transfer/Ödeme>Maaş adımından en az 2 personelinize maaş, prim, avans, masraf gibi bir ödeme yapmış olmanız gerekir. Çalışanlarınızın ödemelerini düzenli olarak Enpara.com Şirketim’den ödediğiniz sürece QNB Finansbank şubelerinden ücretsiz para çekip yatırabilirsiniz.
  • Kampanya sadece şirketinize ait Enpara.com Şirketim hesapları için QNB Finansbank şubelerinden yapılan para yatırma ve çekme işlemleri için geçerlidir.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Şirketiniz henüz Enpara.com
müşterisi değil mi?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş