İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Günlük hesabınıza +%2 ek faiz avantajı!

Maaş ödemelerinizi Enpara.com Şirketim üzerinden yaparak şirketinizin Günlük hesabına yıllık +%2 ek faiz kazanabilirsiniz.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

  • Şirketinizin Enpara.com Şirketim müşterisi olması,
  • En az 2 personelinize internet şubemizin “Maaş” adımından, maaş, prim, avans, masraf, AGİ veya diğer ödemelerinizi yapmanız yeterli.

Şirket çalışanlarınıza maaş ve diğer ödemeleri yapabilmek için Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi'ndeki Transfer/Ödeme>Maaş adımını takip etmeniz yeterli.

Maaş ödemeleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilir ya da tanıtım filmimizi izleyebilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • İnternet şubemizin “Maaş” adımında yer alan ödemeleri Enpara.com Şirketim üzerinden yapmanız durumunda 45 gün boyunca Günlük hesabınıza ek faiz kazanırsınız. Her yeni bir ödeme gerçekleştirdiğinizde ek faiz kazanç süreniz 45 gün olarak yenilenir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com Şirketim üzerinden en az 2 personelinize “Maaş” adımında yer alan ödemelerden birini yapmış olmanız gerekir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için şirketinizin Günlük hesabının 'gecelik faiz kazanımı' özelliğinin açık olması gerekir. Daha önce bu özelliği kapattıysanız, internet şubemizin Hesaplar>Günlük hesap>Detaylar adımından tekrar açabilirsiniz.
  • Kampanyaya, kampanya şartlarını sağladığınız gün dahil olursunuz. Örneğin, 05/11/2018 tarihinde en az 2 şirket çalışanınıza maaş ödemesi yaparsanız, kampanyaya aynı gün dahil olur ve kampanyalı faiz oranından hesaplanmış ilk faiz geliriniz 06/11/2018 tarihinin sabahında Günlük hesabınıza yansır.
  • Günlük hesabın 10,000 TL'yi aşan bakiyesi her gece faiz kazanır. Günlük hesabın standart faiz oranı her gün piyasa şartlarına göre belirlenerek ilan edilir, dolayısıyla her gün değişebilir. Güncel Günlük hesap faiz oranımıza buradan ulaşabilirsiniz. Kampanya kapsamında, ilan edilen bu faiz oranına ek olarak yıllık +%2 ek faiz kazanırsınız.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Şirketiniz henüz Enpara.com
müşterisi değil mi?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş