Siz işinize odaklanın, gerisini Dijital Köprü’ye bırakın!

Dijital Köprü ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-MM, e-Defter gibi ürünlerin yanı sıra insan kaynakları yönetimi, ön muhasebe, mutabakat, hesap yönetimi, pazaryeri yönetimi, uluslararası lojistik gibi birçok ihtiyacınız için platformda yer alan çözümleri avantajlı ve ayrıcalıklı olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
EP_DK_3D_LAPTOP[2]lžk
e-Finans_1000x836 copyV81

KOBİ’ler Dijital Köprü ile e-Dönüşüm çözümlerine ömür boyu ücret ödemiyor!

Dijital Köprü’nün e-Dönüşüm Hizmetleri’ne başvuran KOBİ’lerimiz, QNB Finansbank ile çalıştıkları süre boyunca e-Fatura ve diğer e-Dönüşüm ürünlerini sınırsız olarak ömür boyu ücret ödemeden kullanabiliyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

İnsan yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı :)

Kolay İK ile firmanızın personel, performans, vardiya ve bordro yönetimi gibi insan kaynakları işlerini kolayca halledebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
KolayIK_1000x836V81
Stockmounth_1000x836V81

Pazaryerlerinde satış yapıyorsanız aradığınız çözüm burada!

StockMount ile ürünlerinizi pazaryerlerinde kolayca listeleyebilir ve güncel tutabilir, siparişleri tek ekrandan takip edebilir, fatura ve kargo etiketi oluşturabilir, satışlarınızı kendi muhasebe sistemlerinize aktarabilir ve satış analizleri yapabilirsiniz. Üstelik, Dijital Köprü ile StockMount’u 4 mağazaya kadar 2025 yıl sonuna kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

Sevilen ön muhasebe programı KolayBi’ de Dijital Köprü’de!

KolayBi’ ile cari hesap, stok, fatura, sipariş, gelir/gider takibi yapabilir, ayrıca e-Fatura, e-Arşiv, pazaryeri entegrasyonu, sanal POS hizmetlerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik KolayBi’, Dijital Köprü ile 2025 yıl sonuna kadar ücretsiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
Kolaybi_1000x836V81
Mutabakat_1000x836V81

Her şeyin olduğu gibi mutabakatın da kolayı Dijital Köprü’de!

Kolaymutabakat ile beyan alım (BA), beyan satış (BS), cari hesap, çek, teminat, avans vb. mutabakatlarınızı kolayca yapabilir, ayrıca Bakiyesiz Mutabakat ve Tam Mutabakat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

Uluslararası nakliyat işiniz varsa bu çözüme mutlaka göz atın!

Navlungo ile uluslararası yük taşıma ihtiyaçlarınız için teklif alabilir, hem maliyetinizi düşürür hem de zamandan tasarruf edersiniz. Üstelik Navlungo’da ilk 6 ay boyunca teklif edilen kargo ücretinde %10 indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
Navlungo_1000x836V81
ikas_1000x836V81

ikas ile e-ticaret yapmak çok kolay!

E-ticaret yapıyor veya başlamayı düşünüyorsanız ikas tam size göre! ikas ile kendi e-ticaret sitenizi oluşturup hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik, Dijital Köprü ile ikas’ın “Ücretsiz” paketini ve daha geniş içeriğe (alan adı desteği, tema erişimi, kampanya yönetimi, iade yönetimi vb.) sahip olan size özel avantajlı fiyatıyla “Dijital Köprü’ye Özel” paketini 2023 yıl sonuna kadar kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

QNB Finans Faktoring ile dakikalar içerisinde faturalı çekinizi nakde çevirin!

QNB Finans Faktoring ile faturalı mal ve hizmet satışlarından doğan vadeli alacaklarınızın takibini temlik yoluyla faktoring şirketine devredin, devrettiğiniz faturalı alacaklarınızın tahsilatını faktoring şirketince hızlıca nakde çevirin.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
1000x836
Neovade_1000x836V81

e-Faturalarınızın vadesini siz yönetin!

NeoVade ile alacaklısı veya borçlusu olduğunuz e-Faturalarınızın vadesinden önce ya da sonra ödenmesi için teklifler oluşturabilir, oluşturduğunuz teklifleri karşı taraf ile paylaşabilir ve tekliflerinizin akıbetini kolayca takip edebilirsiniz. Üstelik NeoVade, Dijital Köprü ile 2025 yıl sonuna kadar ücretsiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

Dijital reklamlarınızı oluşturmak ve yönetmek artık çok kolay!

Magnetiq ile hazır reklam şablonlarına erişerek reklamlarınızı ve sosyal medya platformlarınızı tek bir panel üzerinden yönetebilir, hazır hedef kitlelere ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Üstelik Magnetiq platformunu, Dijital Köprü ile 2023 yıl sonuna kadar %50 indirimli olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
1000X836
Infoset

Infoset ile satış destek ve iletişim kanallarınızı tek panelden yönetin!

Infoset ile tüm müşteri iletişimi kanallarını tek bir platformdan yönetebilir ve bulut tabanlı bir çağrı merkezi kurabilirsiniz. Üstelik Dijital Köprü ile 2024 yıl sonuna kadar Infoset paketlerini %15 indirimli olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

Mono ile markanızın iletişimini kolayca yapın!

Mono App ile markanızı potansiyel müşterilere kolayca tanıtabilir, istediğiniz kullanıcılara tek tıkla mobil bildirim gönderebilirsiniz. Üstelik Dijital Köprü ile 2023 yıl sonuna kadar Mono App paketlerinden %20 indirimli yararlanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
Mono App
Sodexo

Firmanız için Sodexo avantajları Dijital Köprü’de!

Sodexo ile hizmet bedeli ödemeden firmanız için Restaurant Pass Yemek Kartı’nda %100, FlexoGift’te ise %44 vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Ayrıca ilk 1.000 TL ve üzeri Restaurant Pass yüklemenizde çalışanlarınıza ek 100 TL Misket hediyesi de Dijital Köprü’de.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

Mihsap ile muhasebe işlerinizde zaman ve maliyet tasarrufu yapın!

Robotik Muhasebe Çözümü Mihsap, mali müşavirlerin muhasebeleştirme süreçlerini dijital hale getirerek evrak işlerini azaltır, yapay zeka uygulamalarından destek alarak verileri kolayca yönetip maliyet avantajı sağlar. Üstelik Dijital Köprü ile Robotik Muhasebe Çözüm paketlerinden %40 indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
Mihsap
QNB Pay

QNBpay ile finansal ödeme ihtiyaçlarınız yanı başınızda!

Dijital Köprü’nün Ödeme Hizmetleri Çözümü QNBpay ile firmanızın tüm finansal ödeme ihtiyaçlarını kolay yönetebilir, tüm banka POS’larına erişim sağlayarak taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN