Siz işinize odaklanın, gerisini Dijital Köprü’ye bırakın!

Dijital Köprü ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-MM, e-Defter gibi ürünlerin yanı sıra insan kaynakları yönetimi, ön muhasebe, mutabakat, hesap yönetimi, pazaryeri yönetimi, uluslararası lojistik gibi birçok ihtiyacınız için platformda yer alan çözümleri avantajlı ve ayrıcalıklı olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
EP_DK_3D_LAPTOP[2]lžk
e-Finans_1000x836 copyV81

Siz yoksa hala kağıt fatura mı kesiyorsunuz?

Dijital Köprü ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-MM, e-Defter ürünlerini hemen kullanmaya başlayabilir, üstelik 2025'e kadar her yıl e-Defter için 1GB kullanım alanından, diğer ürünler için de toplam 1.000 kontör kullanım hakkından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

İnsan yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı :)

Kolay İK ile firmanızın personel, performans, vardiya ve bordro yönetimi gibi insan kaynakları işlerini kolayca halledebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
KolayIK_1000x836V81
Stockmounth_1000x836V81

Pazaryerlerinde satış yapıyorsanız aradığınız çözüm burada!

StockMount ile ürünlerinizi pazaryerlerinde kolayca listeleyebilir ve güncel tutabilir, siparişleri tek ekrandan takip edebilir, fatura ve kargo etiketi oluşturabilir, satışlarınızı kendi muhasebe sistemlerinize aktarabilir ve satış analizleri yapabilirsiniz. Üstelik, Dijital Köprü ile StockMount’u 4 mağazaya kadar 2025 yıl sonuna kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

Sevilen ön muhasebe programı KolayBi’ de Dijital Köprü’de!

KolayBi’ ile cari hesap, stok, fatura, sipariş, gelir/gider takibi yapabilir, ayrıca e-Fatura, e-Arşiv, pazaryeri entegrasyonu, sanal POS hizmetlerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik KolayBi’, Dijital Köprü ile 2025 yıl sonuna kadar ücretsiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
Kolaybi_1000x836V81
Mutabakat_1000x836V81

Her şeyin olduğu gibi mutabakatın da kolayı Dijital Köprü’de!

Kolaymutabakat ile beyan alım (BA), beyan satış (BS), cari hesap, çek, teminat, avans vb. mutabakatlarınızı kolayca yapabilir, ayrıca Bakiyesiz Mutabakat ve Tam Mutabakat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

Tüm banka ve POS hesaplarınızı tek noktadan takip edin!

Kobaküs ile tüm banka ve POS hesaplarınızı bir arada, tek platformda ve aynı anda görüntüleyebilir, raporlayabilir ve takip edebilirsiniz. Üstelik, Dijital Köprü ile Kobaküs’ü 2023 yıl sonuna kadar %20 indirimli olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
Kobaküs_1000x836V81
Navlungo_1000x836V81

Uluslararası nakliyat işiniz varsa bu çözüme mutlaka göz atın!

Navlungo ile uluslararası yük taşıma ihtiyaçlarınız için teklif alabilir, hem maliyetinizi düşürür hem de zamandan tasarruf edersiniz. Üstelik Navlungo premium paket, Dijital Köprü ile 2025 yıl sonuna kadar ücretsiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

ikas ile e-ticaret yapmak çok kolay!

E-ticaret yapıyor veya başlamayı düşünüyorsanız ikas tam size göre! ikas ile kendi e-ticaret sitenizi oluşturup hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik, Dijital Köprü ile ikas’ın “Ücretsiz” paketini ve daha geniş içeriğe (alan adı desteği, tema erişimi, kampanya yönetimi, iade yönetimi vb.) sahip olan size özel avantajlı fiyatıyla “Dijital Köprü’ye Özel” paketini 2023 yıl sonuna kadar kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
ikas_1000x836V81
1000x836

QNB Finans Faktoring ile dakikalar içerisinde faturalı çekinizi nakde çevirin!

QNB Finans Faktoring ile faturalı mal ve hizmet satışlarından doğan vadeli alacaklarınızın takibini temlik yoluyla faktoring şirketine devredin, devrettiğiniz faturalı alacaklarınızın tahsilatını faktoring şirketince hızlıca nakde çevirin.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

e-Faturalarınızın vadesini siz yönetin!

NeoVade ile alacaklısı veya borçlusu olduğunuz e-Faturalarınızın vadesinden önce ya da sonra ödenmesi için teklifler oluşturabilir, oluşturduğunuz teklifleri karşı taraf ile paylaşabilir ve tekliflerinizin akıbetini kolayca takip edebilirsiniz. Üstelik NeoVade, Dijital Köprü ile 2025 yıl sonuna kadar ücretsiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
Neovade_1000x836V81
1000X836

Dijital reklamlarınızı oluşturmak ve yönetmek artık çok kolay!

Magnetiq ile hazır reklam şablonlarına erişerek reklamlarınızı ve sosyal medya platformlarınızı tek bir panel üzerinden yönetebilir, hazır hedef kitlelere ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Üstelik Magnetiq platformunu, Dijital Köprü ile 2023 yıl sonuna kadar %50 indirimli olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

Infoset ile satış destek ve iletişim kanallarınızı tek panelden yönetin!

Infoset ile tüm müşteri iletişimi kanallarını tek bir platformdan yönetebilir ve bulut tabanlı bir çağrı merkezi kurabilirsiniz. Üstelik Dijital Köprü ile 2023 yıl sonuna kadar Infoset paketlerini %15 indirimli olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
Infoset
Mindbehind

Mindbehind ile müşterilerinizle her an irtibatta kalın!

MindBehind ile web sitenize dakikalar içerisinde herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duymadan ekleyebileceğiniz chatbotlar sayesinde şirketiniz ve müşterileriniz arasındaki iletişimi sorunsuzca yönetip müşterilerinizin sorularını kolayca yanıtlayabilir, satışlarınızı ve iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Üstelik Dijital Köprü ile 2023 yıl sonuna kadar Mindbehind paketlerinden %50’ye varan indirimlerle yararlanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN

Mono ile markanızın iletişimini kolayca yapın!

Mono App ile markanızı potansiyel müşterilere kolayca tanıtabilir, istediğiniz kullanıcılara tek tıkla mobil bildirim gönderebilirsiniz. Üstelik Dijital Köprü ile 2023 yıl sonuna kadar Mono App paketlerinden %20 indirimli yararlanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İNCELEYİN
Mono App