Masrafsız POS

Masrafsız, ücretsiz, aidatsız ve blokesiz Enpara.com POS'a hemen başvurun!

İşletme sahiplerine büyük kolaylıklar getiren masrafsız POS, alınan bankacılık hizmetleri karşılığında taahhüt edilenin dışında herhangi bir ek ücret ile karşılaşılmaması anlamına gelir. Masrafsız POS hizmeti sayesinde kullanıcılar, almış oldukları hizmet karşılığında sadece sabit bir ücret ya da komisyon ödemesi yaparlar. POS kurulum ücreti, abonelik ücreti, ciro taahhüdü, verimsizlik ücreti, yıllık ek POS ücreti ve POS işlem ücreti gibi kalemlerin bulunmadığı masrafsız POS hizmetleri, işletme sahiplerinin daha avantajlı bir şekilde ödeme alabilmelerini sağlar.


 
ENP-21734-BILGI-BANKASI-SIRKETIM-POS-300x250

Masrafsız POS hizmetleri


Üye iş yeri planı ile POS hizmeti alan işletmeler; komisyonlu POS, taksitli POS, sabit POS, sanal POS ve EFT POS gibi farklı hizmet altyapılarını kullanabilir. POS hizmetlerinden cazip koşullarda yararlanmak ve ekstra ücretlerle karşılaşmamak için seçilen hizmet paketinin, işletmenin çalışma düzenine uygun olması, büyük önem taşır. Kafe, lokanta ve market gibi satış rakamları yüksek olan ve tek çekim harcamalara öncelik veren firmalar, ciro bazlı POS hizmetlerini tercih edebilir. Her ay sabit bir ücret ödemek isteyen ve ekstra masraflardan kaçınan işletme sahipleri de ciro hedefli POS hizmetlerinden daha cazip ücretler ile yararlanabilir.


Yapıları ya da içinde bulundukları sektör gereği bazı firmalar, istikrarlı satış rutinine sahip olmayabilir. Belirli sektörlere yönelik ürün ya da hizmet sunan ve yılın sadece belli dönemlerinde yüksek ciro yapan işletmelerin de kazanç eğrisi, oldukça hareketli seyredebilir. Bu işletmelerin, ciro kotalı POS hizmetlerinden yararlanması, kazancın düşük olduğu dönemlerde birtakım olumsuzlukları da beraberinde getirebilir. Bankalar, ciro taahhüdünü yerine getiremeyen firmalardan verimsizlik ücreti talep edebilir. Verimsizlik ücreti ile karşılaşmamak için ciro hedefli POS hizmetleri yerine komisyon karşılıklı POS hizmetlerinden yararlanmak, dönemsel çalışan işletme sahipleri için daha mantıklı bir seçenek olabilir.


Masrafsız POS entegrasyonları


Kullanım esnasında hem fatura kesen hem de ödeme alan yazar kasa POS cihazları, kurumsal hizmetler için esnek seçenekler sunar. İşletmeler, aldıkları POS hizmetlerini daha konforlu ve çok yönlü bir şekilde kullanmak için kablosuz el terminali, EFT POS ve sanal POS yazılımları gibi entegrasyon çözümlerinden de yararlanabilir. Kablosuz el terminali ile masadan ödeme ya da paket servisi hizmeti gibi kolaylıklar, işletme kârlılığının yükseltilebilmesine ve modern ödeme sistemlerinin etkin olarak kullanılabilmesine olanak tanır.


Enpara.com Şirketim ile ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun POS hizmetleri için kolayca başvuruda bulunabilir; ödeme sistemlerinizi Enpara POS cihazları ile güncelleyebilir ve masrafsız bankacılık hizmetlerinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.


 
ENP-21734-BILGI-BANKASI-SIRKETIM-POS-946x145

İlgili ürünler

Enpara.com Bilgi Bankası’nda yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemekte olup Enpara.com’un sunmakta olduğu veya sunacağı ürünlerle, servislerle veya kampanyalarla ilgili bir taahhüt içermemektedir. İçeriklerde yer alan bilgiler hakkında konunun uzmanlarına danışmanızı ve önerileri uygulamadan önce uzman görüşlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.