İşletme banka kartları

Enpara.com Şirketim Kredi Kartı'nı ve POS cihazını kullanın, hem harcarken hem kazanırken karlı çıkın!

İşletme Banka Kartlarının Avantajları


Ticari harcamalarında kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen ancak kartlı ödeme sistemlerinin yarattığı avantajlardan yararlanmak isteyen KOBİ ve işletmeler için geliştirilmiş işletme banka kartlarının kullanıcıya birçok faydası bulunur. İşletme banka kartları, hesabınızdaki para ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve alışverişlerinizde nakit para yerine kullanabileceğiniz kartlardır. İşletme banka kartınız ile hesabınıza tanımlı ticari kredili mevduat hesabı açtırabilir ve şirket hesabınızdan limitiniz dahilinde nakit çekerek acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


ENP-21734-BILGI-BANKASI-SIRKETIM-POS-300x250

Ticari harcamalarınızda ve nakit ihtiyaçlarınızda şirket hesabınızdan nakit çekmeye gerek kalmadan şirket harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kartlar, nakit akışlar üzerinden kontrol kurarak aylık raporlamalar yaparak daha detaylı analizler yapma imkânı sağlar. Banka kartları genelde ücretsizdir ve hesabınıza tanımlanan kredili mevduat hesabınızı (KMH) kullanmadığınız sürece herhangi bir faize tabi değildir. Eğer banka kartınıza bağlı hesaplarınızda para yoksa alışveriş yapmanıza izin verilmeyebilir. Ama banka kartınıza tanımlı kredili mevduat hesabınızdaki limitiniz ile ek bir harcama yapabilirsiniz. Banka kartınız ile ödemelerinizi anlık yapabilir aylık ekstrenizi takip ederek ödeme yapmak zorunda da kalmazsınız. Ayrıca ATM’leri ve dijital kanalları kullanarak istediğiniz saatte para transferi, hesap ve bakiye kontrolü, para çekme ve yatırma gibi daha birçok işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.


Yurt Dışı Alışverişlerinde Kolaylık


İşletme banka kartlarının sunduğu 3 kat güvenli sistem sayesinde internet üzerinden taksitli ya da taksitsiz seçenekler ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Güvenlik standartları ve uygulamaları, tüketicileri sahteciliğe karşı korur. Banka kartları ile yapılan alışverişler, nakit alışverişlere kıyasla çalınma ya da kaybedilme risklerine karşı da güvenceler sunar.


Aynı zamanda yurt dışında bulunan ATM'lerden, bulunduğunuz ülke para birimi üzerinden nakit çekebilir ve vadesiz hesabınızdan harcama yapabilirsiniz. İşletme banka kartları aracılığı ile herhangi bir ek hesabınız varsa, hesabınızda para olmasa bile yurt dışında da para çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.


KOBİ ve İşletmelerin Nakit Kartları


Ticari harcamalarda kredi kartı dışında başka kartlı ödeme sistemlerini tercih eden KOBİ ve işletmeler, hesaplarındaki para ile tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilecekleri nakit para yerine kullanılabilen banka kartları kullanırlar. Özellikle büyük miktarlardaki ödemelerde banka kartları, KOBİ’ler ve işletmeler için kolaylık sağlar. Banka kartlarından, hesabınızda para olduğu sürece alışveriş yapabilirsiniz. POS cihazı olan her yerde rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda banka kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilir ve faturalarınızın ya da düzenli ödemelerinizin her ay otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.


KOBİ ve İşletmelerin Nakit Kartı Ücretleri


Bankalar KOBİ’lerin işlem sıklıkları ve ihtiyaçları doğrultusunda; hesap işletim ücreti, yıllık kart ücreti, banka hesaplarına TL cinsinden yapılan transfer ve ödemelerden alınan ücretler gibi bankacılık hizmetlerinden ücretler alabilirler. Bu ücretlerin tutarları bankalar arasında farklılık gösterebilir. İşletmeler de kendisine en uygun olan banka ile çalışmaya devam eder.


Şubesiz Dijital Bankacılık Desteği


Tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan, Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankacılık uygulaması Enpara.com, işletme banka kartlarının sağladığı tüm bu avantajları esnafa, küçük, orta ya da büyük işletmelere sunmaktadır. Enpara.com ile fatura, cep telefonu TL yükleme, vergi ve SGK ödemeleri, ve banka hesaplarına TL cinsinden yapılan diğer tüm transfer ve ödemelerden hiçbir ücret ya da komisyon alınmaz. Aynı zamanda Enpara.com Şirketim’de bulunan hesaplardan da hesap işletim ücreti alınmaz. Siz de müşterimiz olmak isterseniz web sitemizden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 
ENP-21734-BILGI-BANKASI-SIRKETIM-POS-946x145

İlgili ürünler

Enpara.com Bilgi Bankası’nda yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemekte olup Enpara.com’un sunmakta olduğu veya sunacağı ürünlerle, servislerle veya kampanyalarla ilgili bir taahhüt içermemektedir. İçeriklerde yer alan bilgiler hakkında konunun uzmanlarına danışmanızı ve önerileri uygulamadan önce uzman görüşlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.