Hangikredi'ye Özel 250 TL Ödüllü ve Aidatsız Kredi Kartı!

21589---enp---
Hemen başvur

Eğer hala Enparalı değilseniz, 31 Mayıs'a kadar hemen Enpara.com Kredi Kartı'na başvurun, sonsuza kadar aidat ödemeyin! Ayrıca, fiziki kredi kartınızla veya başvurunuzun onaylanmasından hemen sonra oluşturabileceğiniz sanal kredi kartınızla yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri harcamanızın 250 TL’sini size iade edelim.

Kampanyadan yararlanmak için 31 Mayıs 2024 gün sonuna kadar aşağıdaki başvuru formundan Enpara.com’a başvurmanız yeterli. Başvurunuzu yaptıktan sonra fiziki veya sanal kredi kartınızla 20 Haziran 2024 Perşembe gün sonuna kadar yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri harcamanın 250 TL’si 27 Haziran 2024'de hesabınıza iade edilecektir.

Enpara.com’da sonsuza kadar;

  • EFT/FAST/havale ve fatura ödeme ücreti yok.
  • Kredi kartı aidatı yok.

Ayrıca, Enpara.com Kredi Kartı ile;

  • QNB Finansbank üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilir, ek olarak her ay 3 adet tek çekim eğitim/sağlık harcamanızı ve vergi/sigorta ödemelerinizi toplamda 15.000 TL’ye kadar faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirebilirsiniz!
Hemen başvur
21589---enp---
Lütfen T.C. Kimlik numaranızı giriniz.
Lütfen T.C. Kimlik numaranızı 11 karakter olacak şekilde giriniz.
Girilen T.C. Kimlik numarası hatalıdır.
Lütfen cep telefonu numaranızı eksiksiz giriniz.
Lütfen cep telefonu numaranızı eksiksiz giriniz.
Cep telefonunuzu hatalı girdiniz, lütfen tekrar kontrol ediniz.
Lütfen doğum tarihinizi GG/AA/YYYY olarak giriniz.
Doğum tarihinizi GG/AA/YYYY formatında yazınız.
Enpara.com'a başvurmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Eğer 18 yaşından büyükseniz lütfen bilgilerinizi kontrol ediniz.
Yazmış olduğunuz tarih geçersizdir.
Enpara.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece kredi kartı işlemleri için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz.
Enpara loading en text
Enpara loading gif