Sanal kredi kartı

Sanal kredi kartı nedir?

Sanal kredi kartı, Enpara.com Kredi Kart’ınıza bağlı olarak çalışan, sadece internet alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, farklı kart bilgileri (kart numarası, vade tarihi, güvenlik kodu) ile oluşturulan ve fiziksel olarak basılmayan (sanal) bir kredi kartıdır. Sanal kredi kartımız da tıpkı Enpara.com Kredi Kartı’nın kendisi gibi tamamen ücretsizdir.

 

Sanal kredi kartınızı hemen oluşturabilirsiniz!

Eğer bir Enpara.com Kredi Kartı’nız varsa cep şubemizin ‘Ayarlar > Kredi kartı > Sanal kredi kartı’ veya ‘Kredi kartı > Kart ve limit bilgileri > Sanal kredi kartı’ adımını kullanarak sanal kredi kartınızı hemen oluşturabilirsiniz. Sanal kredi kartınızı oluştururken limit tercihinizi iki farklı şekilde yapabilir, dilerseniz sanal kredi kartınızın limitini aylık sabit bir tutar olarak belirleyebilir veya Enpara.com Kredi Kart’ınızın kullanılabilir limitine bağlayabilirsiniz.

Aynı anda Enpara.com Kredi Kart’ınıza bağlı olarak çalışan sadece bir sanal kredi kartınızın olabileceğini ve bir takvim yılı içinde de en fazla 10 adet sanal kredi kartı oluşturabileceğinizi belirtmek isteriz. 

 

Sanal kredi kartınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

Sanal kredi kartınızı oluşturduktan sonra kart bilgilerinize (kart numarası, vade tarihi, güvenlik kodu) cep şubemizin ‘Ayarlar > Kredi kartı > Sanal kredi kartı’ veya ‘Kredi kartı > Kart ve limit bilgileri > Sanal kredi kartı’ adımından her zaman kolayca ulaşabilir, kartınızı internet alışverişlerinizde kullanabilir, Netflix, Spotify gibi abonelik yöntemi ile çalışan platformlara tanımlayabilir, Masterpass, BKM Express gibi ödeme çözümlerine kaydedebilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı ile taksitli alışveriş yapabildiğiniz her yerden sanal kredi kartınızla da taksitli alışveriş yapabilir veya alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca, Enpara.com Kredi Kartı için geçerli olan tüm kampanyalarımız standart olarak sanal kredi kartımız için de geçerlidir.

 

Sanal kredi kartınızla yaptığınız harcamaları kolayca takip edebilirsiniz!

Cep şubemiz ve internet şubemizdeki ‘Kredi kartı’ menüsü altında bulunan ‘Güncel dönem borcu’, ‘Provizyondaki işlemler’ ve ‘Gelecek dönem taksitleri’ adımlarında yer alan harcamalarınızı asıl kartınızı kullanarak mı yoksa sanal kredi kartınızı kullanarak mı yaptığınızı kolayca ayırt edebilirsiniz. Sanal kredi kartınızla yaptığınız işlemlerin yanında ‘Sanal’ ibaresi bulunur.

Sanal kredi kartınız ile yaptığınız harcamalar Enpara.com Kredi Kartı’nızın ekstresinde yer alır, sanal kredi kartınıza özel ayrı bir ekstre üretilmez. Sanal kredi kartınızla yaptığınız harcamalar ekstrenizde diğer harcamalarınızdan bağımsız olarak ayrı bir blok olarak gösterilir.