Sanal Encard

Sanal Encard nedir?

Sanal Encard, Vadesiz TL hesabınıza bağlı olarak çalışan, sadece internet alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, farklı kart bilgileri (kart numarası, vade tarihi, güvenlik kodu) ile oluşturulan ve fiziksel olarak basılmayan (sanal) bir banka kartıdır.

Sanal Encard’ınızı hemen oluşturabilirsiniz!

Cep şubemizin ‘Encard > Sanal Encard’ veya ‘Ayarlar > Encard > Sanal Encard’ adımlarını kullanarak sanal Encard’ınızı hemen oluşturabilirsiniz. Sanal Encard’ınızı oluştururken limit tercihinizi üç farklı şekilde yapabilirsiniz:

  • Tek kullanımlık limit: Belirlediğiniz limit dahilinde yaptığınız ilk harcama sonrasında limitiniz sıfırlanır.
  • Günlük limit: Harcamalarınızın toplam tutarı belirlediğiniz limit dahilinde kalacak şekilde gün sonuna kadar harcama yapabilirsiniz, limitiniz gün sonunda sıfırlanır.
  • Aylık limit: Harcamalarınızın toplam tutarı belirlediğiniz limit dahilinde kalacak şekilde ay sonuna kadar harcama yapabilirsiniz, limitiniz ay sonunda tekrar kullanılabilir olur.

Aynı anda Vadesiz TL hesabınıza bağlı olarak çalışan sadece bir sanal Encard’ınızın olabileceğini ve bir takvim yılı içinde de en fazla 10 adet sanal Encard oluşturabileceğinizi belirtmek isteriz.

Sanal Encard’ınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

Sanal Encard’ınızı oluşturduktan sonra kart bilgilerinize (kart numarası, vade tarihi, güvenlik kodu) cep şubemizin ‘Encard > Sanal Encard’ veya ‘Ayarlar > Encard > Sanal Encard’ adımından her zaman kolayca ulaşabilir, kartınızı internet alışverişlerinizde kullanabilir, Netflix, Spotify gibi abonelik yöntemi ile çalışan platformlara tanımlayabilir, Masterpass, BKM Express gibi ödeme çözümlerine kaydedebilirsiniz.

Ayrıca, Encard için geçerli olan tüm kampanyalarımız standart olarak sanal Encard için de geçerlidir.