İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Mevduatlarınıza “İyi ki bizimlesiniz” faizi!

Enpara.com’dan bir yenilik daha! Enpara.com’da 1 yılını dolduran tüm müşterilerimize Enpara.com müşterisi olma yıl dönümlerinde 2 ay boyunca TL vadeli hesapları için +%0,50, USD/Euro vadeli hesapları için +%0,25 “İyi ki bizimlesiniz” faizi!

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 Ekim 2018 - 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları web sitemizde ilan ettiğimiz standart vadeli mevduat faiz oranlarımıza TL vadeli hesaplarınız için +%0,50, USD/Euro vadeli hesaplarınız için +%0,25 eklenerek hesaplanır.
  • Enpara.com müşterisi olmanızın her yıl dönümünde 2 ay boyunca yeni açacağınız ve vadesi yenilenecek tüm vadeli hesaplarınıza otomatik olarak "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları uygulanır, sizin ek olarak herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.
  • "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları, müşteri olma tarihinizin her yıl dönümünde o ayın ilk günününden itibaren uygulanmaya başlar ve 2 ay boyunca devam eder. Örneğin; 15 Ekim 2013 tarihinde Enpara.com müşterisi olduğunuzu varsayalım, kampanya sizin için her yıl Ekim ve Kasım ayları boyunca geçerli olur. Yani her yıl 1 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında vade gün sayısı ne olursa olsun yeni açacağınız ve vadesi yenilenecek tüm vadeli hesaplarınıza "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları uygulanır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için en az 1 yıldır Enpara.com müşterisi olmanız yeterlidir, başka herhangi bir koşul bulunmamaktadır.
  • Enpara.com müşterisi olma yıl dönümlerinizde sizin için geçerli olan "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranlarını internet veya cep şubemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca, yıl dönümünüz yaklaştığında Enpara.com tarafından bilgilendirme tercihiniz doğrultusunda e-posta, SMS veya mobil bildirim yoluyla bilgilendirilirsiniz.
  • Kampanya süresinin uzun olması sebebiyle piyasa şartlarındaki olası değişkenliğe bağlı olarak "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları hesaplanırken kullanılan ek faiz oranları değişkenlik gösterebilir.
  • Bu kampanyaya Birikim hesapları dahil değildir.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş