Online yemek siparişlerinizde %25 indirim!

Eylül ayında ‘Ayın Enparalısı’ olun, 1-30 Eylül tarihleri arasında Encard’ınızla dilediğiniz yerden toplam 100 TL’ye kadar vereceğiniz online yemek siparişlerinde %25 indirim kazanın!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 1 - 30 Eylül 2017 tarihleri arasında Encard’ınızla online ödeme yaparak yemek siparişi verebileceğiniz herhangi bir internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden harcama yapmanız,
 • Alışveriş yaptığınız tarihten bağımsız olarak, Eylül ayı içinde (ayın son gününe kadar) 'Ayın Enparalısı' olmanız yeterli.

Kampanyadan kazandığınız indirim, 9 Ekim 2017’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için 'Ayın Enparalısı' sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında online yemek siparişi verebileceğiniz herhangi bir internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden, online ödeme adımında Encard bilgileri girilerek verilen yemek siparişlerinde geçerlidir.
 • Ay boyunca toplamda 100 TL’ye kadar olan online yemek siparişleri için %25 indirim kazanılır. Ay içinde online olarak vereceğiniz yemek siparişlerinin toplam tutarının 100 TL’yi aşması durumunda, 100 TL’nin üzerindeki harcamalar için indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında toplamda maksimum 25 TL indirim kazanılabilir.
 • Kampanya sadece online yemek siparişi verilebilen internet siteleri veya mobil uygulamalar üzerinden ödeme adımında Encard bilgileri girilerek verilen yemek siparişleri için geçerlidir. Diğer kartlar, para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale), kapıda ödeme, fiziksel bir POS üzerinden yapacağınız harcamalar ve yemek kartlarına/kuponlarına (Sodexo, Multinet, Ticket Restaurant vb.) online olarak yapılan yüklemeler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya sadece yurt içinde hizmet veren internet sitelerinde veya mobil uygulamalarda geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece Eylül ayı içinde (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, Eylül ayının son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olan müşteriler faydalanabilir. ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir.
 • Kampanya kapsamında alışveriş yapan ancak Eylül ayında ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. 'Ayın Enparalısı' ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan 'Ayın Enparalısı' sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında indirim kazanmanız durumunda, kazandığınız indirim 9 Ekim 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş