Nasıl söylesek bilemiyoruz ama Tchibo’da 40 TL indiriminiz var :)

Nasıl söylesek bilemiyoruz ama Tchibo’da 40 TL indiriminiz var :)
1 - 29 Şubat tarihleri arasında "Ayın Enparalısı" olun, Tchibo’dan Encard’ınızla veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinize 40 TL indirim kazanın!
Geçerlilik tarihi
01 Şubat 2020 - 29 Şubat 2020
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?


Kampanyadan yararlanabilmek için:


 • 1 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Tchibo.com.tr veya mobil uygulaması üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla alışveriş yapmanız,

 • Şubat ayı içinde, alışveriş tarihinden bağımsız olarak, ayın son gününe kadar  "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

Kampanyadan kazandığınız indirim, en geç 6 Mart 2020’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Nelere dikkat etmelisiniz?


 • Kampanya 1 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya sadece Tchibo.com.tr veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 150 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir.
 • Kampanya sadece Encard ve Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Fiziksel Tchibo mağazalarından yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya boyunca tek seferde 150 TL ve üzerinde yapılan ilk harcama için 40 TL iade yapılır. 150 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 150 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya boyunca maksimum 40 TL iade kazanılabilir.
 • Kampanya, Tchibo.com.tr veya mobil uygulaması üzerinden sunulan ürünlerin hepsinde geçerlidir.
 • Kampanyadan yalnızca Şubat ayında "Ayın Enparalısı" olan müşteriler yararlanabilir. Şubat ayı içinde, "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında alışveriş yapan ancak Şubat ayı içinde (alışveriş yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan "Ayın Enparalısı" sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Ay içinde yaptığınız harcamaya ait iadeniz en geç 6 Mart 2020’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. İade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmet(ler)in kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 150 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 444 28 26 numaralı Tchibo Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ya da Tchibo.com.tr veya mobil uygulamasının "İletişim" adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com ve Tchibo, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.