Tazeymis.com harcamalarınızın 30 TL’si bizden :)

Tazeymis.com harcamalarınızın 30 TL’si bizden :)
1 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında her ay Tazeymis.com’dan Encard’ınızla veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcamanızın 30 TL’si bizden!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2021 - 31 Mayıs 2021
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile www.tazeymis.com web sitesi üzerinden tek seferde 100 TL ve üzeri bir harcama yapmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 Mart – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla www.tazeymis.com web sitesi üzerinden tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
  • Kampanya, Tazeymis.com web sitesinde sunulan tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Kampanya boyunca her ay 100 TL ve üzerinde yapılan ilk harcama için 30 TL iade yapılır. 100 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 100 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya kapsamında aylık maksimum 30 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 90 TL iade alınabilir.
  • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 100 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten iade kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan iadenin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan iade tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
  • Bu kampanya, Tazeymis.com’un sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0850 307 16 72 numaralı çağrı merkezine kayıt bırakarak ya da www.tazeymis.com web sitesindeki “İletişim” bölümünde yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com ve Tazeymis.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.