Tavsiyelerinizle büyüyoruz :)

Tavsiyelerinizle büyüyoruz :)
1 Ekim 2021 – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında cep şubemizin “Bizi tavsiye edin” adımından yapacağınız her bir Enpara.com tavsiyesi için Yedikule Hayvan Barınağı’nda yaşayan 2 hayvan dostumuza, hem sizin hem de Enpara.com’u tavsiye ettiğiniz kişinin adına mama bağışı yapıyor, onları mutlu ediyoruz!

Ek olarak, Enpara.com Kredi Kartı’nı tavsiye ederek Enparalı olmasını sağladığınız her bir kişi için de size 350 TL ödül veriyoruz!
Geçerlilik tarihi
01 Ekim 2021 - 31 Aralık 2024
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Cep şubemizin “Bizi tavsiye edin” adımına girmeniz ve “Tanıdığım kişilere” veya “Tanıdığım kişilere (Kredi kartı için)” seçeneğinden birini seçmeniz,

 • Açılan ekranda yer alan ve size özel olarak oluşturulan başvuru linkini “Paylaş” butonunu kullanarak WhatsApp, SMS veya e-posta yoluyla tanıdıklarınızla paylaşmanız,

 • Enparalı olmalarını tavsiye ettiğiniz kişilerin gönderdiğiniz linki kullanarak Enpara.com’a başvurmaları ve Enparalı olduktan sonraki bir aylık dönemde Enpara.com’u kullanmaya başlamaları yeterli.

Sayenizde kazandığımız yeni müşteriler ve yaptığımız bağışlarla ilgili olarak sizi her ay bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz :)

Kampanya boyunca her ay, kredi kartı tavsiyeleriniz sebebiyle kazandığınız ödül tutarı, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ekim 2021 – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında sadece cep şubemizin “Bizi tavsiye edin” adımından yapacağınız tavsiyeler için geçerlidir.
 • Enpara.com’u tavsiye ettiğiniz kişilerin mutlaka kendileriyle paylaştığınız linki kullanarak Enparalı olması gerekir.
 • Sadece sistemsel olarak takip edebildiğimiz tavsiyeler için bağış yapabileceğimiz için yukarıda belirtilen yöntem dışında yapılan tavsiyeler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com’u tavsiye ettiğiniz kişilerin Enparalı olduktan sonraki bir aylık dönemde Enpara.com’u kullanmaya başlamaları gerekir. Tavsiye ettiğiniz kişilerin Enpara.com’da herhangi bir hesap hareketi oluşturmaları veya kredi kartlarıyla harcama yapmaları Enpara.com’u kullanmaya başladıkları anlamına gelir.
 • Tavsiye ettiğiniz kişi Enpara.com’u kullanmaya başladığında hem kendisi hem de sizin adınıza olmak üzere 2 hayvan dostumuzun birkaç günlük mama ihtiyacı karşılanacak şekilde bağış yapılır. (Yedikule Hayvan Barınağı’na yapılan bağışın sertifikasına buradan ulaşabilirsiniz.)
 • Cep şubemizin “Bizi tavsiye edin” adımından “Tanıdığım kişilere (Kredi kartı için)” seçeneğini seçerek paylaşacağınız Enpara.com Kredi Kartı başvuru linki üzerinden kredi kartına başvuran her bir kişi için, yapılan başvurunun onaylanması ve kredi kartı ile teslim tarihinden sonraki bir aylık dönemde en az bir harcama yapılması durumunda 350 TL ödül kazanırsınız. (Sanal kredi kartı oluşturularak yapılan harcamalar da geçerlidir.)
 • Kredi kartı tavsiyeleri sebebiyle kazanılan ödül tutarı tavsiye ettiğiniz kişinin Enpara.com Kredi Kartı ile ilk harcamasını yaptığı ayı takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve ödül kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda işlemler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
 • Yapacağınız tavsiyeler sonucunda yapılacak mama bağışı için bir üst sınır yoktur, dilediğiniz kadar kişiye Enpara.com’u tavsiye edebilirsiniz. Ancak, kampanya sonuna kadar kredi kartı tavsiyeleriniz sonucunda kazanabileceğiniz ödül tutarı toplam 35.000 TL ile sınırlıdır. Yani, ilk 100 kredi kartı tavsiyeniz için ödül kazanabilirsiniz.
 • Her ayın ilk haftasında, bir önceki ay tavsiyeleriniz sayesinde yaptığımız mama bağışları ve varsa kazandığınız ödül tutarı hakkında mobil bildirim yoluyla bilgilendirilirsiniz.
 • Aynı kişiye birden fazla müşterimiz tarafından Enpara.com’un tavsiye edilmesi durumunda, tavsiye edilen kişi hangi müşterimizin gönderdiği link üzerinden başvurduysa o müşterimiz kampanyadan yararlanır.
 • Tavsiye ettiğiniz kişi sizin tavsiyenizden önce Enparalı olmuş ise kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Tavsiye ettiğiniz kişi Enparalı olmayı tercih etmezse kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Tavsiye ettiğiniz ve Enpara.com’u kullanmaya başlayan kişi bağış veya ödül bilgilendirmesinden önce Enparalı olmaktan veya Enpara.com Kredi Kartı’nı kullanmaktan vazgeçerse kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Enpara.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.