Storytel harcamalarınızın %50’si bizden!

Storytel harcamalarınızın %50’si bizden!
31 Aralık 2021’e kadar her ay Storytel web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız aylık abonelik ücreti harcamanızın %50’si bizden!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2021 - 31 Aralık 2021
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Storytel web sitesi üzerinden aylık abonelik ücreti harcaması yapmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 Mart – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile Storytel web sitesi üzerinden yapılan aylık abonelik ücreti veya 1 aylık hediye kartı harcamaları için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
  • Storytel mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalar ve yıllık abonelik ücreti harcaması kampanyaya dahil değildir.
  • Yeni Storytel üyelerinin, sunulan abonelik planlarına göre değişen deneme süreleri bulunmaktadır, seçtiğiniz planın aylık abonelik ücreti, bu sürenin sonunda kartınıza otomatik olarak yansıtılır, bu ücretin iptal veya iadesi mümkün olmamaktadır. Abonelik planınıza göre belirtilen deneme süresi sona ermeden aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmez.
  • Storytel web sitesi üzerinden satın alarak oluşturduğunuz abonelikleri, kullanıcı bilgilerini ilgili alana girerek Storytel mobil uygulamasında kullanabilirsiniz. Storytel’in abonelik hizmeti kapsamında web üzerinden bir dinleme ve okuma deneyimi bulunmamaktadır. Storytel hediye kartları, Storytel web sitesi üzerinde ilgili alanda aktifleştirilir ve bu sayfada oluşturulan kullanıcı bilgileri ile sadece mobil uygulamada kullanılır.
  • Storytel web sitesi üzerinden abonelik oluştururken kartınızdan teyit amaçlı ve geçici olarak 1 TL çekilir, bu tutar 3 gün içinde kartınıza iade edilir.
  • Kampanya boyunca her ay yapılacak ilk Storytel abonelik ücreti harcaması için %50 iade kazanılır. Abonelik ücreti iadesi seçilen plana göre değişiklik göstermektedir. Aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 150 TL iade alınabilir.
  • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti destek.tr@storytel.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com ve Storytel, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.