Harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirin!

Harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirin!
Her ekstre döneminde Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yaptığınız 3 harcamanızı toplamda 6.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden internet veya cep şubemizi kullanarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.
Geçerlilik tarihi
16 Kasım 2017 - 31 Aralık 2023
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?


Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanmanız yeterli.


Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 31 Aralık 2023'e kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ekstre dönemi boyunca ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı toplamda 6.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da aynı limitler dahilinde taksitlendirilebilir, sanal kredi kartı için ek taksitlendirme hakkı yoktur.)
  • Taksitlendirme işlemleri internet ve cep şubemizde yer alan "Kredi Kartı > Güncel dönem borcu" veya "Kredi Kartı > Harcama taksitlendirme" adımları kullanılarak yapılabilir.
  • 3 adet faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 150 TL ile 6.000 TL arasındaki harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 150 TL ile 2.000 TL arasında olması durumunda 1 hakkınız, 2.000 TL ile 4.000 TL arasında olması durumunda 2 hakkınız, 4.000 TL ile 6.000 TL arasında olması durumunda 3 hakkınız birden kullanılmış sayılır. Dilerseniz 6.000 TL üzerindeki harcamalarınızı aylık %1,36 faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.
  • Ekstre dönemi boyunca toplam 3 adet olan faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızın dolması durumunda ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği diğer harcamalarınızı dilerseniz aylık %1,36 faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.
  • Güncel dönem harcamalarınıza ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir, geri verilen hakkınızı aynı dönemdeki farklı bir harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmek için kullanabilirsiniz.
  • İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), telekomünikasyon (ör: cep telefonu), kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart,hediye çeki alımları ve işlenmemiş altın gibi harcamalar taksitlendirilemez.
  • 150 TL’nin altındaki harcamalar, QNB Finansbank üye iş yerlerinden yapılan ve alışveriş sırasında taksitlendirilen harcamalar, nakit avans işlemleri ve provizyonda bekleyen harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
  • Enpara.com Kredi Kartı borcunuz yapılandırıldı ise yapılandırma süresi boyunca yapacağınız harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.