Enpara.com Şirketim’i tavsiye edin, 3.000 TL’ye kadar ödül kazanın!

Enpara.com Şirketim’i tavsiye edin, 3.000 TL’ye kadar ödül kazanın!
Tavsiyelerinizle Enpara.com Şirketim’i kullanmaya başlayan (POS kullanmadan) her bir işletme için 50 TL, Enpara.com POS kullanmaya başlayan her bir işletme için ise 100 TL ödül veriyoruz. Üstelik tavsiye ettiğiniz işletmeleri de bankacılık masraflarından kurtarıyoruz.

Tanıdığınız işletmelerle sadece bir başvuru linki paylaşarak toplam 3.000 TL’ye kadar ödül kazanabilirsiniz.

Enpara.com POS’ta aidat, ücret ve bloke olmadığını da hatırlatmak isteriz.
Geçerlilik tarihi
01 Ekim 2021 - 31 Aralık 2022
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Cep şubemizin “Bizi tavsiye edin” adımına girmeniz ve "Tanıdığım işletmelere" seçeneğini seçmeniz,

 • Açılan ekranda yer alan ve size özel olarak oluşturulan Enpara.com Şirketim başvuru linkini “Paylaş” butonunu kullanarak WhatsApp, SMS veya e-posta yoluyla tanıdığınız işletme sahipleri/yetkilileri ile paylaşmanız,

 • İlgili işletme sahibinin/yetkilisinin gönderdiğiniz linki kullanarak başvuru yapması ve Enpara.com Şirketim’i kullanmaya başlaması yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız ödül tutarı, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
 
Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ekim 2021 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında sadece cep şubemizin “Bizi tavsiye edin” adımından “Tanıdığım işletmelere” seçeneğini seçerek yapacağınız tavsiyeler için geçerlidir.
 • Enpara.com Şirketim’i tavsiye ettiğiniz işletmelerin mutlaka kendileriyle paylaştığınız linki kullanarak Enpara.com Şirketim’e başvurmaları gerekir.
 • Sadece sistemsel olarak takip edebildiğimiz tavsiyeler için ödül verebileceğimiz için yukarıda belirtilen yöntem dışında yapılan tavsiyeler kampanya kapsamında değildir.
 • Enpara.com Şirketim’i tavsiye ettiğiniz işletme Enpara.com Şirketim müşterisi olup ilk bir ay içinde Günlük hesabını kullanmaya başlarsa (POS kullanmadan) 50 TL ödül kazanırsınız.
 • Enpara.com Şirketim’i tavsiye ettiğiniz işletme Enpara.com POS başvurusu yapar ve başvurusu onaylanırsa, POS kurulumu sonrasındaki ilk bir ay içinde Enpara.com POS üzerinden en az üç satış işlemi gerçekleştirmesi durumunda 100 TL ödül kazanırsınız.
 • Enpara.com Şirketim’i tavsiye ettiğiniz işletmelerin yapacağı Enpara.com POS başvuruları QNB Finansbank ve Enpara.com politikalarına göre değerlendirilir. POS başvurusunun olumlu değerlendirilmesi durumunda ilgili işletme bir Enpara.com çalışanı tarafından ziyaret edilerek Enpara.com Şirketim hesap açılış işlemleri gerçekleştirilir, hemen ardından görevlendirdiğimiz saha firması da POS kurulum işlemlerini gerçekleştirir.
 • Örneğin; 25 Ekim 2021’de Enpara.com Şirketim başvuru linkini tanıdığınız bir işletme sahibiyle paylaştınız ve kendisi de o linki kullanarak 26 Ekim’de Enpara.com POS başvurusu yaptı diyelim. Biz de kendisini 30 Ekim’de ziyaret ederek Enpara.com Şirketim hesabını açmış olalım ve POS kurulum işlemi de 2 Kasım’da gerçekleşmiş olsun. İlgili işletme de Enpara.com POS üzerinden ilk 3 satış işlemini de 5 Kasım’da tamamlamış olsun. Bu durumda kazandığınız ödül 7 Aralık Salı günü vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
 • Enpara.com POS kurulumu yapılan, ancak ilk bir ay içinde herhangi bir sebeple Enpara.com POS’u aktif bir şekilde kullanmaya başlamayan (en az üç satış işlemi gerçekleştirmeyen), ancak Enpara.com Şirketim’deki Günlük hesabını aktif bir şekilde kullanmaya başlayan (en az bir hesap hareketi olan) firmalar için 100 TL yerine 50 TL ödül almaya hak kazanırsınız.
 • Örneğin; 6 işletme, tavsiyenizle Enpara.com Şirketim’e başvurdu, bunlardan 3 tanesi müşteri olduktan sonraki ilk 1 ay içinde sadece Günlük hesabını (POS kullanmadan) aktif olarak kullanmaya başladı, 2 tanesi ise müşteri olduktan sonraki ilk bir ay içinde aktif bir şekilde (en az 3 satış işlemi yaparak) Enpara.com POS’u kullanmaya başladı, 1 tanesi de hiçbir şekilde Enpara.com Şirketim’i kullanmaya başlamadı diyelim. Bu durumda, 3 firma için 50’şer TL, 2 firma için 100’er TL, yani toplamda 350 TL ödül kazanırsınız.
 • Enpara.com Şirketim müşterisi olduktan sonra Enpara.com POS veya Günlük hesabından herhangi birini ilk bir ay içinde aktif bir şekilde kullanmaya başlamayan firmalar için ödül verilmez.
 • Kampanya, tavsiyenizle Enpara.com Şirketim’i kullanmaya başlayan ilk 30 işletme ile sınırlıdır. Yani, kampanya sonuna kadar toplamda en fazla 3.000 TL ödül kazanabilirsiniz.
 • Enpara.com Şirketim’i tavsiye ettiğiniz işletmenin POS başvurusu yapması durumunda, bu başvurunun olumlu olarak değerlendirilmesi için tavsiye ettiğiniz işletmenin aylık ortalama POS cirosunun en az 10.000 TL olması en önemli kriterlerden biridir. Bu nedenle, Enpara.com POS’u çok aktif bir şekilde POS ile satış yapan işletmelere önermenizi tavsiye ederiz.
 • Kazanılan ödül tutarı tavsiye ettiğiniz işletmenin Enpara.com Şirketim’i aktif kullanmaya başladığı ayı takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve ödül kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda işlemler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
 • Aynı işletmeye birden fazla müşterimiz tarafından Enpara.com Şirketim’in veya Enpara.com POS’un tavsiye edilmesi durumunda, tavsiye edilen işletme hangi müşterimizin gönderdiği link üzerinden başvuru yaptıysa o müşterimiz ödül kazanır.
 • Tavsiye ettiğiniz işletme sizin tavsiyenizden önce Enpara.com Şirketim müşterisi olmuş ise ödül verilmez.
 • Tavsiye ettiğiniz işletme Enpara.com Şirketim’e başvurmayı veya kullanmayı tercih etmezse ödül verilmez.
 • Sahibi veya ortağı olduğunuz işletmelere yapacağınız tavsiyeler için ödül verilmez.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.