Sinemia ile ayda 3 kez sinema keyfi 14.99 TL!

Yıl sonuna kadar Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden aylık Eğlence Paketi’ni 39.99 TL yerine anında indirimle 14.99 TL’ye satın alın, bir ay boyunca 3 kez dilediğiniz salonda dilediğiniz seansta sinemaya gitmenin keyfini çıkarın!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 3 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Encard'ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden aylık Eğlence Paketi satın almanız yeterli.

Sinemia aylık Eğlence Paketi satın almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 5 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden aylık Eğlence Paketi satın alınması halinde geçerlidir.
 • Kampanya boyunca aylık Eğlence Paketi üyeliği Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile ödeme yapılması durumunda anında indirimle 39.99 TL yerine 14.99 TL’ye satın alınır. BKM Express ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi boyunca kampanyadan her ay yararlanılabilir ancak her Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile ayda sadece 1 üyelik satın alınabilir veya yenilenebilir.
 • Sinemia aylık Eğlence Paketi üyeliği, Türkiye’nin her yerinde, her salonda ve seansta geçerli olacak şekilde ayda 3 kez sinemaya gitme fırsatı sunar. Eğlence paketi üyeliğine 3D dahil tüm seanslar ve 3D gözlük ücreti dahildir. (IMAX, VIP, MPX, ScreenX, D-BOX, 4DX seanslarında ise 30 günde 1 kez film izlenebilir.)
 • Üyelik satın almanız halinde adresinize kargo ile bir Sinemia kart gönderilir (kartınız en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir) ve üyeliğiniz kartın size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Üyelik başlangıç tarihinden itibaren 30 gün boyunca 3 kez sinema hakkınızı kullanabilirsiniz. Örneğin; 20 Ekim’de satın alınan Sinemia kart, 22 Ekim’de elinize ulaştığı takdirde 22 Ekim - 22 Kasım tarihleri arasında 3 kez sinemaya gidebilirsiniz.
 • Sinema salonunda Sinemia kartınızı kullanarak veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden check-in yaptıktan sonra uygulamanın yönlendirdiği şekilde telefonunuzu görevliye göstererek sinema biletinizi alabilirsiniz. Mobil uygulamayı kullanacak olsanız bile Sinemia kartınızı da yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 • Sinemia aylık Eğlence Paketi üyeliği, üyelik başlangıç tarihinden 1 ay sonra otomatik olarak yenilenir ve otomatik yenileme işlemini takip eden her ay devam eder. Kampanya bitimine kadar yapılan otomatik yenileme işlemleri için Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızdan 14.99 TL tahsil edilir, ancak 31 Aralık 2017 sonrasında yapılan otomatik yenileme işlemlerinde Sinemia’nın güncel aylık Eğlence Paketi fiyatı geçerli olacaktır. Sinemia üyeliğini istediğiniz zaman üyelik panelinden iptal edilebilirsiniz. Üyelik iptaliniz sonrası, kalan haklarınızı dönem sonuna kadar kullanabilirsiniz. Üyeliğiniz ilgili tarihten sonra yenilenmeyecektir.
 • Mevcutta Sinemia’da devam eden bir aylık Eğlence Paketi üyeliğiniz varsa ve ödemelerinizi Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile gerçekleştiriyorsanız kampanya kapsamında 3 ay boyunca aylık ödemeleriniz indirimli tutar olan 14.99 TL üzerinden gerçekleşir, kampanya bitiminde ise güncel aylık Eğlence Paketi fiyatı üzerinden devam edilir.
 • Sinemia üyelerine özel ön gösterim, gala ve davetlerden ek ücret alınmaz.
 • Sinemia üyesi olarak 400'den fazla noktadaki restoran, kafe ve daha pek çok markada indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Sinemia mobil uygulamaları içerisinden ileri tarihli bilet özelliği ile online olarak bilet alarak gişede sıra beklemeden de bilet alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayetinizi yardim.sinemia.com üzerinden iletişim formunu doldurarak 7/24 hizmet veren destek hattına veya Sinemia mobil uygulamasında yer alan Premium Canlı Destek adımından 09.00 – 23.00 saatleri arası destek ekiplerine iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.  
 • Bu kampanya başka bir Sinemia kampanyası ile birleştirilemez.
 • Enpara.com ve Sinemia öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş