İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Ayda 3 kez sinema keyfi yıl sonuna kadar devam ediyor!

31 Aralık 2018 tarihine kadar Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden 1 Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi’ni 39.99 TL yerine anında indirimle 18.99 TL’ye satın alın, bir ay boyunca 3 kez dilediğiniz salonda dilediğiniz seansta sinemaya gitmenin keyfini çıkarın!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Encard'ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden 1 Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi satın almanız yeterli.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden 1 Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi üyeliği satın alınması halinde veya üyelik yenilemesinde geçerlidir.
 • Kampanya boyunca 1 Aylık 3’lü Elit Paket üyeliği Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile ödeme yapılması durumunda anında indirimle 39.99 TL yerine 18.99 TL’ye satın alınır. BKM Express ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi boyunca kampanyadan her ay yararlanılabilir ancak her Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile ayda sadece 1 üyelik satın alınabilir veya yenilenebilir.
 • Sinemia 1 Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi, Sinemia’nın web sitesinde yer alan ‘Eğlence Paketleri’ sayfasında ‘3’lü Elit Paket’ sekmesine tıklanarak seçilebilir. Bu paket dışındaki 3’lü Plus Paket’ler ve diğer 3’lü Elit Paket’ler kampanya kapsamında değildir.
 • Sinemia 1 Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi üyeliği, Sinemia’nın web sitesinde belirtilen, her salonda ve seansta geçerli olacak şekilde ayda 3 kez sinemaya gitme fırsatı sunar. (IMAX, MPX, ScreenX, D-BOX, 4DX seanslarında ise 30 günde 1 kez film izlenebilir.)
 • Üyelik satın almanız halinde adresinize kargo ile bir Sinemia kart gönderilir (kartınız en geç 10 gün içerisinde kargoya verilir) ve üyeliğiniz kartın size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Üyelik başlangıç tarihinden itibaren 30 gün boyunca 3 kez sinema hakkınızı kullanabiirsiniz. Örneğin; 20 Ekim'de satın alınan Sinemia kart, 22 Ekim'de elinize ulaştığı takdirde 22 Ekim - 22 Kasım tarihleri arasında 3 kez sinemaya gidebilirsiniz.
 • Sinema salonunda Sinemia kartınızı kullanarak veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden check-in yaptıktan sonra uygulamanın yönlendirdiği şekilde telefonunuzu görevliye göstererek sinema biletinizi alabilirsiniz. Mobil uygulamayı kullanacak olsanız bile Sinemia kartınızı da yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 • Sinemia üyesi olarak her gün 1 film izleyebilirsiniz; bir filmi izledikten sonra ertesi gün dilediğiniz saatte yeniden film izleyebilirsiniz. Gece yarısı seansları aynı günün son seansı olarak kabul edilmektedir.
 • Sinemia Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi üyeliği, üyelik başlangıç tarihinden 1 ay sonra otomatik olarak yenilenir ve otomatik yenileme işlemini takip eden her ay devam eder. Kampanya bitimine kadar yapılan otomatik yenileme işlemleri için Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızdan 18.99 TL tahsil edilir, ancak 31 Aralık 2018 sonrasında yapılan otomatik yenileme işlemlerinde Sinemia’nın güncel 1 Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi fiyatı geçerli olacaktır. Sinemia üyeliğini Sinemia kartınızın size ulaşmasının ardından istediğiniz zaman üyelik panelinden iptal edilebilirsiniz. Üyelik iptaliniz sonrası, kalan haklarınızı dönem sonuna kadar kullanabilirsiniz. Üyeliğiniz ilgili tarihten sonra yenilenmeyecektir.
 • Mevcutta Sinemia’da devam eden bir Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi üyeliğiniz varsa ve ödemelerinizi Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile gerçekleştiriyorsanız kampanya bitimine kadar aylık ödemeleriniz indirimli tutar olan 18.99 TL üzerinden gerçekleşir, kampanya bitiminde ise güncel 1 Aylık 3’lü Elit Eğlence Paketi fiyatı üzerinden devam edilir.
 • Sinemia üyelerine özel ön gösterim, gala ve davetlerden ek ücret alınmaz.
 • Sinemia üyesi olarak 400'den fazla noktadaki restoran, kafe ve daha pek çok markada indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Sinemia mobil uygulamaları içerisinden ileri tarihli bilet özelliği ile online olarak bilet alarak gişede sıra beklemeden de bilet alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayetinizi yardim.sinemia.com üzerinden iletişim formunu doldurarak 7/24 hizmet veren destek hattına veya Sinemia mobil uygulamasında yer alan Premium Canlı Destek adımından 09.00 – 23.00 saatleri arası destek ekiplerine iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.Bu kampanya başka bir Sinemia kampanyası ile birleştirilemez.
 • Enpara.com ve Sinemia, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş