Restoranlarda 50 TL indiriminiz Enpara.com'dan!

Restoranlarda 50 TL indiriminiz Enpara.com'dan!
Mart 2016’dan beri her ay "Ayın Enparalısı" olduğunuz için teşekkür ederiz! Mart ayı boyunca dilediğiniz bir restoranda Encard’ınızla tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL indirim Enpara.com’dan! Umarız sevdiklerinizle keyifli bir yemek yemenize vesile olabiliriz...
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2016 - 28 Şubat 2017
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları
 

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 

 

1 Mart 2016 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında 12 ay boyunca her ay "Ayın Enparalısı" olan tüm müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir. 

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya kapsamında 1 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında yurt içi bir restoranda tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcama için 50 TL indirim kazanırsınız. 
  • Ay boyunca birden fazla 100 TL ve üzeri restoran harcaması yapmanız durumunda, ikinci ve sonraki harcamalarınız kampanyaya dahil edilmez. Ay içinde restoranlarda yapacağınız 100 TL altı harcamaların toplam tutarı 100 TL’yi geçse bile bu harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmez.
  • Yurt dışı restoranlarda yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya sadece Encard’ınızla fiziksel bir POS üzerinden yapacağınız restoran harcamaları için geçerlidir. Diğer kartlar, ödeme sistemleri, para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapacağınız veya Encard’ınızla internet üzerinden yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında indirim kazanmanız durumunda, kazandığınız indirim 7 Nisan 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir.
  • Enpara.com, kampanya kapsamında satın alacağınız ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.