Online yemek siparişlerinizde %20 indirim!

Online yemek siparişlerinizde %20 indirim!
30 Haziran’a kadar "Ayın Enparalısı" olduğunuz her ay, 1 Mart – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla dilediğiniz yerden toplam 50 TL’ye kadar vereceğiniz online yemek siparişlerinde %20 indirim kazanın!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2018 - 30 Haziran 2018
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir.

 

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için "Ayın Enparalısı" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Mart – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında online yemek siparişi verebileceğiniz herhangi bir internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden, online ödeme adımında Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla bilgileri girilerek verilen yemek siparişlerinde geçerlidir.
  • Kampanya boyunca aylık toplam 50 TL’ye kadar yapılan online yemek siparişleri için %20 indirim kazanılır. Ay içinde online olarak vereceğiniz yemek siparişlerinin toplam tutarının 50 TL’yi aşması durumunda, 50 TL’nin üzerindeki harcamalar için indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında aylık maksimum 10 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 30 TL indirim kazanılabilir.
  • İade işlemi Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla ilgili ay içinde yapılan toplam harcama tutarı dikkate alınarak gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya sadece online yemek siparişi verilebilen internet siteleri veya mobil uygulamalar üzerinden ödeme adımında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı bilgileri girilerek verilen yemek siparişleri için geçerlidir. Diğer kartlar, para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale), kapıda ödeme, fiziksel bir POS üzerinden yapacağınız harcamalar ve yemek kartlarına/kuponlarına (Sodexo, Multinet, Ticket Restaurant vb.) online olarak yapılan yüklemeler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya sadece yurt içinde hizmet veren internet sitelerinde veya mobil uygulamalarda geçerlidir.
  • Kampanyadan yalnızca harcama yapılan ilgili ayda "Ayın Enparalısı" olan müşteriler yararlanabilir. Her ay, "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında harcama yapan, ancak ilgili ay içinde (harcama yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan "Ayın Enparalısı" sayfasından ulaşabilirsiniz.
  • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.