Büyüklerimizin internetten yapacakları market alışverişlerine 65 TL indirim!

Büyüklerimizin internetten yapacakları market alışverişlerine 65 TL indirim!
27 Mart - 30 Nisan tarihleri arasında 65 yaş ve üzerindeki büyüklerimizin Banabi, Getir, Migros Sanal Market, Migros Hemen, Tazedirekt ve İstegelsin markalarının mobil uygulamaları veya web siteleri üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’yla yapacakları toplam 100 TL ve üzeri market alışverişlerinin 65 TL’si bizden!

Kampanya 1955 yılı ve öncesinde doğan müşterilerimiz için geçerlidir. Hepsine sağlıklı günler diler, ellerinden öperiz :)
Geçerlilik tarihi
27 Mart 2020 - 30 Nisan 2020
Kimler kullanabilir?
65 yaş ve üzeri tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için;

 • 27 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’yla belirtilen markaların mobil uygulamaları veya web siteleri üzerinden toplamda 100 TL ve üzeri harcama yapılması,
 • İlgili harcamayı yapan müşterimizin 65 yaş veya üzerinde olması yeterli.

Kampanyadan kazandığınız indirim, 7 Mayıs 2020 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ya da mobil bildirim ile bilgi verilir.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 27 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece 1955 yılı ve öncesinde doğan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya sadece Banabi, Getir, Migros Sanal Market, Migros Hemen, Tazedirekt ve İstegelsin markalarının mobil uygulamalarından ve web sitelerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan toplamda 100 TL ve üzerinde yapılan harcamalar için 65 TL indirim kazanılır, toplam harcamanın 100 TL’nin altında kalması durumunda indirim kazanılmaz. Kampanya boyunca maksimum 65 TL indirim kazanılır. 
 • Belirtilen markaların fiziksel mağazalarına gidilerek yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanya, belirtilen markaların mobil uygulamaları ve web siteleri üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı bilgileri girilerek yapılan alışverişler için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.) Diğer kartlar, para transferi (ör: EFT, havale), kapıda ödeme gibi yöntemlerle yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan kazandığınız indirim, 7 Mayıs 2020 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ya da mobil bildirim ile bilgi verilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmet(ler)in kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 100 TL’nin altına düşmesi durumunda ise kampanya indirimi kazanılmaz. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili markanın müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.