Online kitap alışverişlerinize %50 indirim!

Online kitap alışverişlerinize %50 indirim!
Ekim ayında "Ayın Enparalısı" olun, 1-31 Ekim tarihleri arasında Encard’ınızla Kitapyurdu, İnkılap Kitabevi ve Pandora web siteleri üzerinden toplam 50 TL’ye kadar yapacağınız online kitap alışverişlerinize %50 indirim kazanın!
Geçerlilik tarihi
01 Ekim 2017 - 31 Ekim 2017
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 1 – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Encard’ınızla Kitapyurdu, İnkılap Kitabevi veya Pandora web siteleri üzerinden 50 TL’ye kadar alışveriş yapmanız,
 • Alışveriş yaptığınız tarihten bağımsız olarak, Ekim ayı içinde (ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

 

  Kampanyadan kazandığınız indirim, 7 Kasım 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

   

  Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

   

  Nelere dikkat etmelisiniz?

   

  • Kampanya 1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında Kitapyurdu, İnkılap Kitabevi veya Pandora web siteleri üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • Ay boyunca toplamda 50 TL’ye kadar olan harcamalar için %50 indirim kazanılır.  Ay içinde ilgili sitelerden yapacağınız toplam harcama tutarının 50 TL’yi aşması durumunda, 50 TL’nin üzerindeki harcamalar için indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında toplamda maksimum 25 TL indirim kazanılabilir.
  • Kampanyadan sadece Ekim ayı içinde (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, Ekim ayının son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olan müşteriler faydalanabilir. "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir.
  • Kampanya kapsamında alışveriş yapan ancak Ekim ayı içinde "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Kampanya sadece ilgili sitelerin ödeme adımında Encard bilgileri girilerek yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan indirim 7 Kasım 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve indirim kazanan müşteriler aynı gün gönderilen bir SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanmış bir alışverişin sonradan iptal/iade edilmesi durumunda ise, ilgili indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.