İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da %50 indirim!

Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da %50 indirim!
Enparalılar evde kaldığında sıkılmasın diye kampanya şartını 30 Nisan’a kadar kaldırdık, tüm Enparalıların aylık toplamda 30 TL’ye kadar olan Spotify, Netflix ve YouTube Premium harcamalarının %50’sini iade etme kararı aldık!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2020 - 30 Nisan 2020
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için

  • 1 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Spotify, Netflix YouTube Premium üzerinden harcama yapmanız yeterli.


Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

“Kampanya 30 Nisan’dan sonra devam etmeyecek mi?” dediğinizi duyar gibiyiz. Hiç merak etmeyin, daha önce söz verdiğimiz gibi kampanya 30 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek. 1 Mayıs 2020 itibarıyla uygulayacağımız kampanya şartını Nisan ayında tekrar değerlendirip sizlere duyuracağız.  

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Spotify, Netflix ve YouTube Premium üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.
  • Kampanya boyunca aylık toplam 30 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 30 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 30 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 15 TL, 2 aylık kampanya boyunca toplamda maksimum 30 TL indirim kazanılabilir.
  • Kampanya sadece Spotify, Netflix’ ve YouTube’un kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer platformlar (ör: iTunes, Google Play, App TV vb.) ve ödeme yöntemleri (ör: telekomünikasyon şirketi üzerinden faturalandırma) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için “Ayın Enparalısı” olmanız veya başka bir şartı sağlamanız gerekmez.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.