Ayın Enparalılarının Spotify ve Netflix harcamalarının yarısı bizden!

Spotify ve Netflix'te efsane indirim! 31 Aralık 2017'ye kadar 'Ayın Enparalısı' olduğunuz her ay Spotify ve Netflix üzerinden Encard'ınızla yapacağınız aylık toplam 30 TL'ye kadar olan harcamalarınızın %50'si Enpara.com'dan!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

  • Enpara.com müşterisi olmanız,
  • 1 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Encard'ınızla Spotify ve Netflix üzerinden harcama yapmanız,
  • Harcama yaptığınız her ay, harcama tarihinden bağımsız olarak, ayın son gününe kadar 'Ayın Enparalısı' olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için 'Ayın Enparalısı' sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Encard ile Spotify ve Netflix üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.
  • Kampanya boyunca aylık toplam 30 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 30 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 30 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 90 TL indirim kazanılabilir.
  • Kampanya sadece Spotify ve Netflix'in kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer platformlar (ör: iTunes, Google Play, App TV vb.) ve ödeme yöntemleri (ör: telekomünikasyon şirketi üzerinden faturalandırma) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan yalnızca harcama yapılan ilgili ayda 'Ayın Enparalısı' olan müşteriler yararlanabilir. Her ay, 'Ayın Enparalısı' olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında harcama yapan, ancak ilgili ay içinde (harcama yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) 'Ayın Enparalısı' olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. 'Ayın Enparalısı' ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan 'Ayın Enparalısı' sayfasından ulaşabilirsiniz.
  • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş