Mevduatlarınıza “İyi ki bizimlesiniz” faizi!

Mevduatlarınıza “İyi ki bizimlesiniz” faizi!
Enpara.com’dan bir yenilik daha! Enpara.com’da 1 yılını dolduran tüm müşterilerimize Enpara.com müşterisi olma yıl dönümlerinde 2 ay boyunca Vadeli TL hesapları için +%0,50, Vadeli USD hesapları için +%0,10 “İyi ki bizimlesiniz” faizi!
Geçerlilik tarihi
01 Ekim 2018 - 30 Eylül 2022
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma yıl dönümlerinizde mevcut veya yeni açacağınız en az 1 adet TL veya USD vadeli hesabınızın olması yeterli. 

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Ekim 2018 - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları web sitemizde ilan ettiğimiz standart vadeli mevduat faiz oranlarımıza Vadeli TL hesaplarınız için +%0,50, Vadeli USD hesaplarınız için +%0,10 eklenerek hesaplanır.
  • Enpara.com müşterisi olmanızın her yıl dönümünde 2 ay boyunca yeni açacağınız ve vadesi yenilenecek tüm vadeli hesaplarınıza otomatik olarak "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları uygulanır, sizin ek olarak herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.
  • "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları, müşteri olma tarihinizin her yıl dönümünde o ayın ilk günününden itibaren uygulanmaya başlar ve 2 ay boyunca devam eder. Örneğin; 15 Ekim 2013 tarihinde Enpara.com müşterisi olduğunuzu varsayalım, kampanya sizin için her yıl Ekim ve Kasım ayları boyunca geçerli olur. Yani her yıl 1 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında vade gün sayısı ne olursa olsun yeni açacağınız ve vadesi yenilenecek Vadeli TL ve USD hesaplarınıza "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları uygulanır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için en az 1 yıldır Enpara.com müşterisi olmanız yeterlidir, başka herhangi bir koşul bulunmamaktadır.
  • Enpara.com müşterisi olma yıl dönümlerinizde sizin için geçerli olan "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranlarını internet veya cep şubemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca, yıl dönümünüz yaklaştığında Enpara.com tarafından bilgilendirme tercihiniz doğrultusunda e-posta, SMS veya mobil bildirim yoluyla bilgilendirilirsiniz.
  • Kampanya süresinin uzun olması sebebiyle piyasa şartlarındaki olası değişkenliğe bağlı olarak "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları hesaplanırken kullanılan ek faiz oranları değişkenlik gösterebilir.
  • Bu kampanyaya Birikim hesapları dahil değildir.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.