Vadeli TL mevduatlarınıza “İyi ki bizimlesiniz” faizi!

Vadeli TL mevduatlarınıza “İyi ki bizimlesiniz” faizi!
Tüm müşterilerimize Enpara.com müşterisi olma yıl dönümlerinde bir ay boyunca Standart TL vadeli mevduat hesapları için “İyi ki bizimlesiniz” faizi!
Geçerlilik tarihi
01 Kasım 2022 - 31 Aralık 2024
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma yıl dönümlerinizde mevcut veya yeni açacağınız en az 1 adet standart TL vadeli mevduat hesabınızın olması yeterli. 

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Kasım 2022 - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Enpara.com müşterisi olma yıl dönümlerinizde sizin için geçerli olan "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranlarını internet veya cep şubemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca, yıl dönümünüz yaklaştığında Enpara.com tarafından e-posta, SMS veya mobil bildirim yoluyla bilgilendirilirsiniz.
  • ”İyi ki bizimlesiniz” faiz oranlarımız, geçerli olduğu süre boyunca piyasa şartlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ancak, “İyi ki bizimlesiniz” faiz oranlarımızın web sitemizde TL vadeli mevduat hesapları için ilan ettiğimiz faiz oranlarından her zaman daha yüksek olacağını bilmenizi isteriz.
  • Enpara.com müşterisi olmanızın her yıl dönümünde 1 ay boyunca yeni açacağınız ve vadesi yenilenecek tüm Standart TL vadeli mevduat hesaplarınıza otomatik olarak "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları uygulanır, sizin ek olarak herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.
  • "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları, müşteri olma tarihinizin her yıl dönümünde o ayın ilk gününden itibaren uygulanmaya başlar ve ay sonuna kadar devam eder. Örneğin; 15 Ekim 2013 tarihinde Enpara.com müşterisi olduğunuzu varsayalım, kampanya sizin için her yıl Ekim ayı boyunca geçerli olur. Yani her yıl 1 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında vade gün sayısı ne olursa olsun yeni açacağınız ve vadesi yenilenecek Standart vadeli TL mevduat hesaplarınıza "İyi ki bizimlesiniz" faizi oranları uygulanır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için en az 1 yıldır Enpara.com müşterisi olmanız yeterlidir, başka herhangi bir koşul bulunmamaktadır.
  • Kampanya sadece TL cinsinden Standart vadeli mevduat hesapları için geçerlidir. USD ve EUR cinsinden Standart vadeli mevduat hesapları, Kur korumalı vadeli mevduat hesapları ve Birikim hesapları kampanya kapsamında değildir.
  • Enpara.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.