Her ay bi’ kahve bizden :)

Her ay bi’ kahve bizden :)
31 Mart 2020’ye kadar her ay Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız ilk harcamanızın 15 TL’si bizden!

Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız aya ait Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 2.000 TL (1997 ve sonrasında doğan müşterilerimiz için 750 TL) olması yeterli! Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerini görmek için tıklayınız.
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2020 - 31 Mart 2020
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?


Kampanyadan yararlanabilmek için;


 • Enpara.com Kredi Kartı’nızın Masterpass’e tanımlı olması (henüz tanımlı değilse tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden harcama/yükleme yaptığınız sırada tanımlayabilirsiniz),
 • 1 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden Masterpass’e tanımlı Enpara.com Kredi Kartı’nızı seçerek tek seferde 15 TL ve üzerinde harcama yapmanız,
 • İlgili harcamayı yaptığınız ayın içinde kesilen kredi kartı ekstrenizdeki ekstre borcunuzun en az 2.000 TL olması yeterli. Ağırlıklı olarak öğrencilerden oluşan genç müşterilerimizi de unutmadık :) Kampanyadan yararlanabilmesi için 1997 ve sonrasında doğan müşterilerimizin Enpara.com Kredi Kartı ektsresinin 750 TL olması yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.


Nelere dikkat etmelisiniz?


 • Kampanya 1 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında, mobil ödeme altyapısı olarak Masterpass’i kullanan kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden Masterpass’e tanımlı Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak yaptığınız 15 TL ve üzeri harcamalar için geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, ilgili harcamanın yapıldığı ayın içinde kesilen kredi kartı ekstrenizdeki ekstre borcunuzun en az 2.000 TL olması gerekmektedir. Bu şart, ağırlıklı olarak öğrencilerden oluşan genç müşterilerimizin de kampanyadan yararlanabilmesi için 01/01/1997 ve sonrasında doğan müşterilerimiz için 750 TL olarak uygulanacaktır.
 • Harcamanız ekstre kesim tarihinizden önce veya sonra olabilir, harcama tarihi ile ekstre kesim tarihinin aynı aya ait olması yeterlidir.
 • Kampanya boyunca her ay ilgili kahve zincirlerinin herhangi birinin kendi mobil uygulamasından yapacağınız ilk 15 TL ve üzeri harcamanız dikkate alınır ve bu harcamanızın 15 TL’si indirim olarak kazanılır. Kampanya boyunca en fazla 45 TL indirim kazanılabilir.

Örnek 1: 3 Ocak’ta tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden 20 TL’lik bir harcama yaptınız ve Enpara.com Kredi Kartı’nızın ekstresi de 15 Ocak’ta kesilecek. 15 Ocak’ta kesilecek ekstrenize ait ekstre borcunun en az 2.000 TL olması durumunda 15 TL indirim kazanırsınız.


Örnek 2: Enpara.com Kredi Kartı ekstreniz 8 Ocak’ta kesilecek ve siz tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden 20 Ocak’ta, yani ekstreniz kesildikten sonra 15 TL’lik bir harcama yaptınız. 8 Ocak’ta kesilen ekstrenize ait ekstre borcu en az 2.000 TL ise indirim kazanırsınız.


 • Kazanılan indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir.
 • İlgili kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları içinden Enpara.com Kredi Kartı seçilerek yapılan bakiye yükleme işlemleri de kampanya kapsamındadır.
 • İlgili kahve zincirinden içecek ve yiyecek dışında satın alınan ürün veya ürünlerin iade edilmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan indirimin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iade edilen alışverişlerden kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • İlgili kahve zincirlerinin mağazalarında yer alan fiziksel POS cihazları üzerinden şifreli ya da temassız olarak yapılan kredi kartı harcamaları kampanya kapsamında değildir.
 • Encard ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.