Kredi kartımızı kullanın, birikim hesaplarınıza +%1 ek faiz kazanın!

Kredi kartımızı kullanın, birikim hesaplarınıza +%1 ek faiz kazanın!
Enpara.com Kredi Kartı’nı düzenli kullandığınız sürece Birikim hesaplarınız +%1 ek faiz kazanıyor!
Geçerlilik tarihi
01 Ekim 2018 - 31 Aralık 2019
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Kredi Kartı müşterileri
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
 
Kampanyadan yararlanabilmek için:
 
  • Enpara.com Kredi Kartı'nızın olması,
  • Kredi kartı ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması,
  • En az bir birikim hesabına sahip olmanız yeterli.
 

Enpara.com'daki tüm birikim hesaplarınız, kampanya koşullarını sağladığınız sürece 1 ay boyunca standart faiz oranımıza ek yıllık +%1 faiz kazanır. Bu kampanya ve Ayın Enparalıları için devam eden Birikim hesaplarına +%1 ek faiz kampanyasından birlikte yararlanılarak toplamda +%2 ek faiz kazanılabilir.

 

Enpara.com Kredi Kartı'yla ilgili detaylı bilgi almak ve başvurmak için tıklayın.

 

Birikim hesabıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Ekim 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında, bir önceki ayın 25'ine kadar kesilmiş olan son kredi kartı ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması durumunda her ayın ilk gününden itibaren mevcutta açık olan ve yeni açacağınız tüm birikim hesaplarınız 1 ay boyunca yıllık brüt +%1 ek faiz kazanır.
  • Ekstreniz ayın 25'inden önce kesiliyor ise +%1 ek faiz uygulaması devam eden ilk ayda geçerli olurken, ayın 26'sından sonra kesilen ekstreler için kampanya bir sonraki ay itibarıyla geçerli olur.

 

Örnek 1: 15 Ekim 2018 tarihinde Enpara.com Kredi Kartı ekstrenizin kesildiğini ve ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işleminizin olduğunu var sayalım. Bu durumda 1 Kasım gecesinden itibaren Enpara.com'da açık olan veya yeni açacağınız tüm birikim hesaplarınız 30 Kasım gecesine kadar (30 Kasım gecesi de dahil) her gece yıllık +%1 ek faiz kazanır. 15 Kasım'da kesilen ekstrenizde de kampanya koşullarını sağlamanız durumunda aynı şekilde birikim hesaplarınız 1 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında (31 Aralık gecesi de dahil) ek faiz kazanmaya devam eder.

 

Örnek 2: 27 Ekim 2018 tarihinde Enpara.com Kredi Kartı ekstrenizin kesildiğini ve ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işleminizin olduğunu var sayalım. Bu durumda 1 Aralık gecesinden itibaren Enpara.com'da açık olan veya yeni açacağınız tüm birikim hesaplarınız 31 Aralık gecesine kadar (31 Aralık gecesi de dahil) her gece yıllık +%1 ek faiz kazanır.

 

  • Kampanyaya ekstrenize yansıyan 10 TL ve üzerindeki alışveriş/harcama, fatura ödeme, MTV ödeme, cep telefonu TL yükleme ve nakit avans işlemleri dahildir. Kredi kartınıza ait borç ödeme, taksitli olarak yaptığınız işlemlerin 2. ve sonraki taksitleri, artı bakiye transferleri, iade işlemleri, ekstrenize yansıtılan faiz/ücret/vergi borçları, 10 TL'nin altındaki işlemler ve ekstre kesim tarihinden önce yapıldığı halde provizyonda beklediği için ekstreye yansımayan işlemler kampanya kapsamında değildir.
  • Enpara.com Birikim hesabı faiz oranı her gün piyasa şartlarına göre belirlenerek ilan edilir, dolayısıyla her gün değişebilir. Güncel mevduat faiz oranlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan Ayın Enparalıları için devam eden Birikim hesaplarına +%1 ek faiz kampanyası ile birlikte yararlanılabilir. Yani, her iki kampanyanın koşullarının aynı anda sağlanması durumunda +%2 ek faiz kazanılabilir.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.