Kitapyurdu'nda Ayın Enparalılarına 15 TL indirim!

Nisan ayında ‘Ayın Enparalısı’ olun, 1-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Encard’ınızla www.kitapyurdu.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 30 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL indirim kazanın!

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 1 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Encard’ınızla www.kitapyurdu.com’dan veya Kitapyurdu mobil uygulaması üzerinden tek seferde 30 TL ve üzeri alışveriş yapmanız,
 • Alışveriş yaptığınız tarihten bağımsız olarak, Nisan ayı içinde (ayın son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olmanız yeterli.

Kampanya kapsamında kazandığınız indirim, 8 Mayıs 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl ‘Ayın Enparalısı’ olabileceğinizi öğrenmek ve ‘Ayın Enparalısı’ uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1-30 Nisan 2017 tarihleri arasında www.kitapyurdu.com veya Kitapyurdu mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanya sadece Encard ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya sadece tek seferde yapılan ilk 30 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca tek seferde birden fazla 30 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece yapılan ilk alışveriş için 15 TL indirim kazanılır. Tek seferde 30 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 30 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında indirim kazanılmaz.
 • Kampanyadan sadece Nisan ayı içinde (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, Nisan ayının son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olan müşteriler faydalanabilir. ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir.
 • Kampanya kapsamında alışveriş yapan ancak Nisan ayı içinde ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. ‘Ayın Enparalısı’ ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirim 8 Mayıs 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve indirim kazanan müşteriler aynı gün gönderilen bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 30 TL’nin altında düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanmış bir alışverişin 8 Mayıs 2017'den sonra iptal/iade edilmesi ve ilgili alışveriş tutarının 30 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0212 519 87 20 numaralı telefonu arayarak veya Kitapyurdu.com’un iletişim adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş