Kitaplığınızda yer açın :)

Kitaplığınızda yer açın :)
En az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunan Ayın Enparalılarının, 31 Aralık 2021’e kadar her ay Kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri ilk harcamanın 25 TL’sini iade ediyoruz!
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2021 - 31 Aralık 2021
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Kidega.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde 100 TL ve üzeri bir harcama yapmanız,

 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,
 • Alışveriş yaptığınız ay 25 TL indirim kazanmak için harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl “Ayın Enparalısı” olabileceğinizi öğrenmek ve “Ayın Enparalısı” uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla www.kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.) 
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olmanız, o ayın sonu itibarıyla en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait en az birer ödeme kaydı bulunması gerekir. 
 • Örneğin; 15 Ocak 2021 tarihinde Kidega.com’dan 100 TL ve üzerinde bir alışveriş yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 5 Şubat’ta iade alabilmeniz için, 1 Şubat’ta sistemlerimizi kontrol ettiğimizde Ocak ayında Ayın Enparalısı olduğunuzu, vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza tanımlı olan en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatınızı ve 1 - 31 Ocak tarihleri arasında bu talimatlarınıza konu olan faturalarınız için en az birer adet ödeme kaydını görüyor olmamız gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz. 
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya, www.kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı kullanılarak yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer kartlar, para transferi (ör: EFT, havale), kapıda ödeme gibi yöntemlerle yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya boyunca her ay 100 TL ve üzerinde yapılan ilk harcama için 25 TL indirim yapılır. 100 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 100 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya kapsamında aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL indirim kazanılır.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki takip eden ayın 7. gününde  Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip edilen ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir mobil bildirim ile bilgilendirilir. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 100 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan indirimin vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal edilmesi durumunda kampanyadan yeniden yararlanabilirsiniz. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti musterihizmetleri@kidega.com adresine e-posta göndererek, 0850 811 85 34 numaralı çağrı merkezini arayarak veya Kidega.com’un iletişim adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. 
 • Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
 • Enpara.com ve Kidega, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.