İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Kampanyanın kitabını yazdık!

Kampanyanın kitabını yazdık!
Enparalılar evde kaldığında bol bol kitap okusun diye kampanyayı 1 ay daha uzattık, ‘Ayın Enparalısı’ olma şartını kaldırdık ve iade tutarını 15 TL’den 25 TL’ye yükselttik! Özetle; 30 Nisan 2020’ye kadar Kidega’dan her ay tek seferde yapacağınız ilk 75 TL ve üzeri alışverişinizde hem 1 kitap hediye ediyoruz hem de harcamanızın 25 TL’sini iade ediyoruz!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2020 - 30 Nisan 2020
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için 1 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında her ay Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Kampanya 30 Nisan’dan sonra devam etmeyecek mi?” dediğinizi duyar gibiyiz. Hiç merak etmeyin, biz de bu kampanyaya devam etmeyi en az sizin kadar istiyoruz. Bu konuyu Nisan ayında tekrar değerlendirip sonrasında sizlere duyuracağız.  


Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kitap hediyesi sadece tek seferde yapılan ilk 75 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca bir ay içinde tek seferde birden fazla 75 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece o ay yapılan ilk alışveriş için 1 adet hediye kitap kazanılır. Tek seferde 75 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 75 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında hediye kitap kazanılmaz. 
 • Kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden 75 TL ve üzeri ilk alışverişin ödeme aşamasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızın bilgilerini girdikten sonra Enpara.com hediye kitaplarından biri seçilebilir.
 • Kampanya süresince her ay tek seferde yapılan ilk 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 adet hediye kitaba ek olarak 25 TL indirim kazanırsınız.
 • Kampanya kapsamında aylık maksimum 25 TL ve 1 adet hediye kitap, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 50 TL indirim ve 2 adet hediye kitap kazanılır.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki takip eden ayın 7. gününde  Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip edilen ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 75 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan indirimin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir. 
  Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal edilmesi durumunda kampanyadan yeniden yararlanabilirsiniz. Ancak ilk siparişinizde hediye kitabınızı almış olduğunuz için yeni siparişinizde tekrar hediye kitap seçiminden faydalanamazsınız. 
 • Kampanyadan yararlanmak için ‘Ayın Enparalısı’ olmanız veya başka bir şartı sağlamanız gerekmez.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti musterihizmetleri@kidega.com adresine e-posta göndererek, 0850 811 85 34 numaralı çağrı merkezini arayarak veya Kidega.com’un iletişim adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. 
 • Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
 • Enpara.com ve Kidega, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında ve hediye kitap seçeneklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.