Karakterdukkani.com’da anında %15 indirim!

Karakterdukkani.com’da anında %15 indirim!
1 Nisan – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında www.karakterdukkani.com’dan Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla yapacağınız alışverişlerde anında %15 indirim!

Karakterdukkani.com’dan sevilen karakterlere ait oyuncak, kostüm, parti, okul, çocuk odası, giyim ve diğer tüm kategorilerdeki onbinden fazla çeşit orijinal ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Karakterdukkani.com’dan sevilen karakterlere ait oyuncak, kostüm, parti, okul, çocuk odası, giyim ve diğer tüm kategorilerdeki onbinden fazla çeşit orijinal ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Geçerlilik tarihi
01 Nisan 2017 - 31 Aralık 2019
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

 

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
 
Kampanyadan yararlanabilmek için:
 
  • Enpara.com müşterisi olmanız,
  • 1 Nisan – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında www.karakterdukkani.com üzerinden Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla alışveriş yapmanız yeterli.
 
%15 indirim sepet tutarınız üzerinden ve online ödeme sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz anda uygulanır.
 
Nelere dikkat etmelisiniz?
 
  • Kampanya 1 Nisan – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya www.karakterdukkani.com üzerinden Encard‘ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya sadece ödemesi online olarak Encard ve Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale, kapıda ödeme) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Karakter Dükkanı’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.karakterdukkani.com’dan alınabilir. Enpara.com'un bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0212 227 60 40 numaralı Karakter Dükkanı Destek Hattı’nı arayarak veya 0530 471 36 94 Karakter Dükkanı WhatsApp hattı üzerinden iletebilmenizin yanı sıra www.karakterdukkani.com sitesindeki İletişim bölümünde yer alan info@karakterdukkani.com adresine e-posta iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.