İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Kampanyanın kitabını yeniden yazdık :)

Kampanyanın kitabını yeniden yazdık :)
'Ayın Enparalısı' olup en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı olan müşterilerimizin Kitapyurdu, Kidega veya BKM Kitap’tan yapacakları 50 TL ve üzeri ilk kitap alışverişinin 15 TL’sini iade ediyoruz.
Geçerlilik tarihi
01 Temmuz 2020 - 30 Eylül 2020
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Alışveriş yaptığınız her ay, alışveriş yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar 'Ayın Enparalısı' olmanız,

 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,

 • 1 Temmuz – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Kitapyurdu, Kidega ve BKM Kitap’tan herhangi birinin web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde 50 TL ve üzeri bir harcama yapmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Temmuz – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Kitapyurdu, Kidega, BKM Kitap’tan herhangi birinin web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 50 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar ‘Ayın Enparalısı’ olmanız, o ay sonu itibarıyla en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturaya ait en az bir ödeme kaydı bulunması gerekir.
 • Örneğin; kitap harcamanızı 15 Temmuz’da yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 7 Ağustos’ta iade alabilmeniz için, 1 Ağustos’ta sistemlerimizi kontrol ettiğimizde Temmuz ayında Ayın Enpalısı olduğunuzu, vadesiz TL veya kredi kartınıza tanımlı olan en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatınızı ve 1 – 31 Temmuz tarihleri arasında bu talimatınıza konu olan faturanız için en az bir adet ödeme kaydını görüyor olmamız gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan, Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan fatura talimatları, para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin 'Talimatlar > Yeni talimat ekle' adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanya, belirtilen markaların mobil uygulamaları ve web siteleri üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı kullanılarak yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer kartlar, para transferi (ör: EFT, havale), kapıda ödeme gibi yöntemlerle yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya boyunca her ay 50 TL ve üzerinde yapılan ilk harcama için 15 TL iade yapılır. 50 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 50 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya boyunca maksimum 45 TL iade kazanılabilir.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmet(ler)in kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 50 TL’nin altına düşmesi durumunda ise kampanya indirimi kazanılmaz.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili firmanın müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.