Kahvesiz olmaz diyenlere, Kafeingo’da geçerli %25 indirim!

Kahvesiz olmaz diyenlere, Kafeingo’da geçerli %25 indirim!
31 Mayıs 2022’ye kadar www.kafeingo.co web/mobil sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız harcamaların %25’i bizden!
Geçerlilik tarihi
01 Mayıs 2022 - 31 Mayıs 2022
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile www.kafeingo.co web veya mobil sitesinde harcama yapmanız yeterli.

Kampanya boyunca kazandığınız indirimler, en geç 7 Haziran 2022’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.


Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 Mayıs – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla www.kafeingo.co web/mobil sitesinden yapacağınız harcamalarda geçerlidir. (Sanal kredi kartı ve Sanal Encard ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
  • Kampanya, www.kafeingo.co web/mobil sitesinde yer alan tüm ürünlerde geçerlidir. Tadım paketleri, Hediye setleri, Ekipman ve Çay kategorilerindeki ürünler stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya boyunca yapacağınız her harcama için %25 iade kazanılır.
  • Kazanılan iadeler en geç 7 Haziran 2022’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin tamamen iptal veya iade edilmesi durumunda, ilgili alışverişten iade kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan iadenin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan iade tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti info@ kafeingo.com adresine iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com ve Kafeingo, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.