Kahve keyfinize anında 20 TL indirim!

Kahve keyfinize anında 20 TL indirim!
15 Ekim – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında www.kafeingo.co üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla tek seferde 40 TL ve üzeri alışveriş yapın, her alışverişinizde anında 20 TL indirim kazanın. Üstelik kargo bedava!
Geçerlilik tarihi
15 Ekim 2017 - 30 Kasım 2018
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

20 TL indirim, sepet tutarınız üzerinden online ödeme sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz anda uygulanır.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?


  • Kampanya 15 Ekim – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında www.kafeingo.co üzerinden tek seferde yapılan 40 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 40 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 40 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Ay boyunca tek seferde 40 TL ve üzeri birden çok alışveriş yapılması durumunda yapılan her alışverişte indirim kazanılır.
  • Kampanya sadece Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. 
  • Sipariş adımında “Kaç aylık kahve istersin?” sorusunu 3, 6 veya 12 aylık seçeneklerinden birini tercih ederek cevaplamanız durumunda sadece kampanya süresince yapacağınız ödemeleriniz için anında indirim uygulanır. Sonraki aylarda yapılacak ödemelerde kampanya kapsamında herhangi bir indirim uygulanmaz.
  • Kampanya kapsamında alınan ürünün veya ürünlerin iade edilmek istenmesi durumunda ambalajının açılmamış olması ve faturası ile birlikte en geç 14 gün içerisinde Kafeingo.co’ya gönderilmesi gerekir.
  • Kampanya kapsamında alınan ürünün veya ürünlerin kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 40 TL’nin altına düşmesi durumunda, iade edilen ürünün/ürünlerin toplam tutarından kampanya kapsamında kazanılan 20 TL indirim tutarı düşülerek Kafeingo.co tarafından para iadesi yapılır.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0 (212) 909 12 30 numaralı telefondan veya info@kafeingo.com e-posta adresi üzerinden Kafeingo’ya iletebilirsiniz. Enpara.com satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. 
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.