İştah açan indirim yıl sonuna kadar devam ediyor!

İştah açan indirim yıl sonuna kadar devam ediyor!
31 Aralık 2017’ye kadar "Ayın Enparalısı" olduğunuz her ay, Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’ınızla dilediğiniz yerden toplam 100 TL’ye kadar vereceğiniz online yemek siparişlerinize %25 indirim kazanın!
Geçerlilik tarihi
01 Eylül 2017 - 31 Aralık 2017
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 31 Aralık 2017 tarihine kadar Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’ınızla online olarak yemek siparişi verebileceğiniz herhangi bir internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden harcama yapmanız,
 • Harcama yaptığınız her ay, harcama tarihinden bağımsız olarak, ayın son gününe kadar "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

 

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için "Ayın Enparalısı" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • Kampanya 31 Aralık 2017’ye kadar yemek siparişi verebileceğiniz herhangi bir internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden online ödeme adımında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı bilgileri girilerek toplamda 100 TL’ye kadar olan yemek siparişlerinde geçerlidir.
 • Kampanya boyunca toplamda 100 TL’ye kadar online yemek siparişi verilmesi durumunda %25 indirim kazanılır. Ay içinde online olarak vereceğiniz yemek siparişlerinin toplam tutarının 100 TL’yi aşması durumunda, 100 TL’nin üzerindeki harcamalar için indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında toplamda maksimum 100 TL indirim kazanılabilir. İade işlemi Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla ilgili ay içinde yapılan toplam harcama tutarı dikkate alınarak gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya sadece online yemek siparişi verilebilen internet siteleri veya mobil uygulamalar üzerinden ödeme adımında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı bilgileri girilerek verilen yemek siparişleri için geçerlidir. Diğer kartlar, ödeme sistemleri, para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) veya fiziksel bir POS üzerinden yapacağınız restoran harcamaları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya sadece yurt içinde hizmet veren internet sitelerinde veya mobil uygulamalarda geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece harcama yapılan ilgili ay içinde "Ayın Enparalısı" olan müşteriler faydalanabilir. "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilir.
 • Kampanya kapsamında harcama yapan ancak ilgili ay içinde (harcama yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan "Ayın Enparalısı" sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.