İki bayram arası ATM aranmaz!

İki bayram arası ATM aranmaz!
23 Haziran - 5 Eylül tarihleri arasında Encard’ınızla yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 3 defa 1.000 TL’ye kadar ücretsiz para çekebilirsiniz! Aynı dönemde yurt dışındaki ATM’lerden yapacağınız para çekme işlemlerinin ise tamamı ücretsiz!
Geçerlilik tarihi
23 Haziran 2017 - 05 Eylül 2017
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 23 Haziran – 5 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya süresi boyunca her ay, yurt içi diğer banka ATM’lerinden  1.000 TL’ye kadar (1.000 TL dahil) olan ilk 3 para çekme işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya boyunca aynı ay içerisinde yurt içi diğer banka ATM'lerinden yapacağınız 4. ve sonraki para çekme işlemleri için ve tek seferde yapacağınız 1.000 TL üzeri para çekme işlemleri için mevcut ücretler geçerli olacaktır.
  • Kampanya süresi boyunca yurt dışındaki ATM’lerden yapacağınız tüm para çekme işlemleri, herhangi bir adet ve tutar sınırı olmaksızın, tamamen ücretsizdir. Ancak, yurt dışı banka ATM’lerinden çekebileceğiniz para tutarının Enpara.com’un ATM’lerden günlük para çekme limiti ile sınırlı olacağını hatırlatmak isteriz. Eğer limitlerinizde herhangi bir değişiklik yapmadıysanız bu limit günlük 7.500 TL veya yabancı para karşılığıdır. Ayrıca, Encard’ınızı yurt dışında kullanırken herhangi bir geçici güvenlik kısıtına takılmamanız için, yurt dışına çıkmadan önce 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak bize bu konuda bilgi vermenizi öneririz.
  • Mevcut diğer yurt içi ATM kampanyamız çerçevesinde Haziran ayı içinde 23 Haziran’a kadar yurt içi başka banka ATM’lerinden 1 defa ücretsiz para çekme işlemi yapmanız durumunda, 23 Haziran- 30 Haziran arasında sadece 2 kez daha ücretsiz para çekme işlemi yapabilirsiniz. 1 - 5 Eylül arası yurt içi diğer banka ATM’lerinden en az 1 defa ücretsiz para çekme işlemi yapmanız durumunda ise, 6 - 30 Eylül tarihleri arasında ek bir ücretsiz para çekme hakkınız olmayacaktır.
  • QNB Finansbank ATM'lerinden yapılan tüm işlemler her zaman olduğu gibi yine ücretsizdir.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek şartıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.