6 aylık GastroClub üyeliği 180 TL yerine 60 TL!

6 aylık GastroClub üyeliği 180 TL yerine 60 TL!
600’den fazla restoranda %35’e varan indirimler sunan 6 aylık "Enpara.com GastroClub üyeliği" 180 TL yerine sadece 60 TL! 1 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında 6 aylık "Enpara.com GastroClub üyeliği"ni Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla 180 TL yerine anında indirimle sadece 60 TL’ye satın alın, 6 ay boyunca İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla ve Antalya’daki 600’den fazla restoranda %35’e varan indirimlerin tadını sınırsızca çıkarın.
Geçerlilik tarihi
01 Nisan 2017 - 30 Haziran 2018
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Enpara.com’un sunduğu indirim, ödeme adımında Encard veya Enpara.com Kredi Kartı bilgileri girildikten sonra üyelik bedelinden anında otomatik olarak düşülür.

 

GastroClub üyesi olduktan sonra 6 ay boyunca GastroClub’ın anlaşmalı olduğu 600’den fazla restorana aileniz veya arkadaşlarınızla dilediğiniz sıklıkta gidebilir, her seferinde GastroClub mobil uygulamasındaki mobil kartınızı restorana göstererek %35’e varan oranlarda indirim alabilirsiniz. Alacağınız bu indirimler restorana ödeyeceğiniz hesaptan anında düşülür. 

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • Kampanya 6 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 1 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında www.gastroclub.com.tr  ya da GastroClub mobil uygulaması üzerinden satın alınan "Enpara.com GastroClub üyeliği" için geçerlidir.  
 • Kampanya sadece Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile satın alınan üyelikler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: BKM Express, EFT, havale) aracılığıyla satın alınan üyelikler kampanyaya dahil değildir.
 • "Enpara.com GastroClub üyeliği" kapsamındaki anlaşmalı restoranlardan indirim kazanma hakkı, üyeliğin satın alınma tarihinden itibaren 6 ay boyunca geçerlidir. 6 ay boyunca kazanılabilecek toplam restoran indirimleri için bir üst limit bulunmamaktadır.
 • GastroClub’ın anlaşmalı olduğu restoranlar İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla ve Antalya’dadır. GastroClub’ın anlaşmalı olduğu restoranlarda sunulan indirim oranı restorana, harcama yapılan gün/saate ve diğer özel koşullara göre değişiklik göstermektedir. Anlaşmalı restoranlar, indirim oranları ve indirim koşulları ile ilgili detaylı bilgiye GastroClub’ın mobil uygulamasından veya buradan ulaşabilirsiniz.
 • GastroClub üyelik hizmeti kapsamında sağlanan indirimler sadece anlaşmalı restoranların fiziksel mekanlarında yapılan harcamalar için geçerlidir, eve siparişlerde geçerli değildir.
 • GastroClub’un sunduğu indirimler farklı indirim veya promosyonlarla (ör: kredi kartlarının veya başka kulüp üyeliklerinin sağladığı avantajlarla) aynı anda kullanılamaz.
 • GastroClub üyelik indirimlerinden faydalanmak için, GastroClub’ın mobil uygulamasındaki üyelik (mobil kart) bilgilerinin bizzat üyenin kendisi tarafından hesap ödenmeden önce restoran ile paylaşılması gerekir. Üyelik indirimi hesap ödenmeden önce hesaptan düşüldüğünden, hesap ödendikten sonra yapılan üyelik bildirimleri indirim kazandırmaz.
 • GastroClub üyelik indirimlerinden faydalanmak için restoran ödemelerinin Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapılması zorunlu değildir, restoranların kabul ettiği her türlü ödeme aracıyla (ör: nakit, kart) ödeme yapılabilir. Ancak elbette ödemelerinizi Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yaparsanız çok mutlu oluruz :) 
 • GastroClub üyelik hizmetiyle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti Destek@GastroClub.com.tr e-posta adresine ya da 0 850 304 10 83 numaralı GastroClub Destek Hattı’na iletebilirsiniz. Enpara.com, GastroClub’ın sunduğu üyelik hizmetleri veya GastroClub’un anlaşmalı olduğu restoranların sunduğu hizmetler ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.