Findeks risk raporunuz bizden!

Findeks risk raporunuz bizden!
31 Aralık 2021'e kadar her ay Findeks üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile 12,98 TL’ye (11,00 TL + KDV) satın alacağınız ilk bireysel risk raporu bizden!

Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 1.000 TL olması yeterli!
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2021 - 31 Aralık 2021
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için: 

 • Enpara.com Kredi Kartı’nız ile www.findeks.com veya Findeks mobil uygulaması üzerinden bireysel risk raporu almanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,

 • Findeks risk raporu aldığınız ay kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 1.000 TL olması gerekir.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
 
Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ocak - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında her ay Enpara.com Kredi Kartı ile www.findeks.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden satın alınan ilk bireysel risk raporu için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanya sadece 11,00 TL + KDV (12,98 TL) değerindeki bireysel risk raporu için geçerlidir, Findeks’in ücretli olarak sunduğu diğer ürünler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, Findeks risk raporu satın aldığınız ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması, o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait en az birer ödeme kaydı bulunması ve o ay içinde kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 1.000 TL olması gerekir.
 • Örneğin; 15 Ocak’ta Findeks üzerinden bireysel risk raporu aldığınızı ve kredi kartınızdan 12,98 TL harcama yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Şubat’ta 12,98 TL iade alabilmeniz için, 1 Şubat’ta vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza tanımlı olan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızı, 1 – 31 Ocak tarihleri arasında bu talimatlarınıza konu olan faturalarınız için en az birer adet ödeme kaydını ve Enpara.com Kredi Kartı’nızın Ocak ayında kesilen ekstresine ait ekstre borcunun en az 1.000 TL olduğunu görüyor olmamız gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya boyunca her ay satın alınan ilk risk raporu için 12,98 TL iade yapılır. Kampanya boyunca toplamda en fazla 155,76 TL iade alınabilir.
 • Kampanya süresi boyunca Findeks bireysel risk raporu ücretinin aşağı veya yukarı yönlü olarak güncellenmesi durumunda kampanya şartları da aynı şekilde güncellenir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili firmanın müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.