Enpara.com'lulara Yemeksepeti'nde %20 indirim!

Enpara.com'lulara Yemeksepeti'nde %20 indirim!
Yemeksepeti.com alışverişlerinizi Encard ile ödeyin, %20 indirim kazanın! 
Geçerlilik tarihi
05 Ekim 2012 - 07 Ocak 2014
Kimler kullanabilir?
Enpara.com müşterileri

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Yemeksepeti.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizde, ödeme tercihleri alanında Enpara.com Encard ile ödeme alternatifini işaretledikten sonra ödemenizi Encard'ınız ile gerçekleştirmelisiniz.
  • Ödemenizi yaptıktan sonraki 24 saat içinde Yemeksepeti.com'un önceki siparişlerim sayfasına giderek, "Enpara.com indiriminden yararlanmak istiyorum" bağlantısına tıklayın.
  • Bu bağlantıda yer alan formu, Encard slibiniz üzerinde yazan bilgilerle doldurmalısınız. Slibinizde yer alan terminal/POS numarası ve provizyon/onay numarası mutlaka girilmesi gereken bilgilerdir. Bilgileriniz en kısa sürede Enpara.com'a ulaştırılacak ve harcamanızın teyidi yapılacaktır. En geç 3 iş günü içerisinde, ödeme yaptığınız tutarın %20'si vadesiz TL hesabınıza iade edilecektir.
  • Yemeksepeti.com'dan vereceğiniz siparişlerinizin ödemesi kapsamında, %20 Encard indiriminden gün içerisinde yalnızca 3 kez yararlanabilirsiniz.
  • Encard indiriminden yararlanmak üzere yapacağınız yemeksepeti.com harcamalarınızın günlük tutarının 250.00 TL'den daha fazla olmamasına dikkat etmenizi öneririz. Aynı gün içinde Encard ile ödediğiniz Yemeksepeti.com siparişlerinizin 250.00 TL'yi geçmesi durumunda, yalnızca 250.00 TL'ye kadar olan tutarı için indirim alabilirsiniz.
  • Yemeksepeti.com'dan verdiğiniz siparişleriniz için yaptığınız Encard ödemesinin slip bilgilerini, her siparişiniz için yalnızca bir kez kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  • Daha detaylı bilgi için 0850 222 3663 numaralı Enpara.com Çözüm Merkezi'mizi arayabilirsiniz.