Enpara.com’la kitap alışverişleriniz %25 indirimli!

Enpara.com’la kitap alışverişleriniz %25 indirimli!
1 Mayıs – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında Babil.com ve Seslenenkitap.com üzerinden Encard’ınız ile yapacağınız aylık toplam 100 TL’ye kadar olan alışverişlerinize %25 indirim Enpara.com’dan!
Geçerlilik tarihi
01 Mayıs 2015 - 31 Temmuz 2015
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız ve Babil.com ve Seslenenkitap.com üzerinden Encard'ınızla alışveriş yapmanız yeterli.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Mayıs – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya sadece Babil.com ve Seslenenkitap.com internet siteleri üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Bu sitelerde bulunan tüm alışveriş kategorileri (ör: basılı kitap, e-kitap, seslendirilmiş kitap, elektronik kitap okuyucu, film, müzik) kampanyaya dahildir.
  • Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya Babil.com ve Seslenenkitap.com üzerinden her ay toplam 100 TL’ye kadar yapılan harcamalar için geçerlidir. Ay içinde toplamda 100 TL’nin üzerinde harcama yapılması durumunda, 100 TL’nin üzerindeki tutar için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 75 TL indirim kazanılabilir.
  • Ay boyunca yapılan alışverişlere ait indirimler toplu olarak bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar alışveriş yapılan Encard’ın bağlı olduğu Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılır.
  • Kampanya kapsamında indirim kazanılan bir alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda, ilgili indirim tutarı bir sonraki ayın kazanılan indirimlerinden düşülür veya Enpara.com Vadesiz TL hesabından otomatik olarak geri tahsil edilir.
  • Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.