Enpara.com 2 yaşında, fidanınız ormanda!

Enpara.com 2 yaşında, fidanınız ormanda!
2. yılımızı TEMA Vakfı aracılığıyla sizler adına diktiğimiz fidanlarla kutluyoruz. Bu vesileyle de Enpara.com Hatıra Ormanı’nın tohumlarını atmış olmanın sevincini yaşıyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne, sizlerin referansıyla Enpara.com'a katılan ve bizi aktif olarak kullanan her bir müşterimizi bize kazandırdığınız için İzmir Kadıovacık Köyü’nde yer alan hatıra ormanımıza toplamda 33.000 fidan dikimini gerçekleştirdik.
Geçerlilik tarihi
01 Ekim 2014 - 31 Aralık 2015
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Adınıza fidan dikimi yapılması için ne yapmalısınız?

 

  • Siz Enpara.com’u tavsiye edip, yeni müşterilerle çalışmamıza destek verdikçe hatıra ormanımız adınıza dikeceğimiz fidanlarla büyüyecek. Aşağıdaki adımlardan birini takip ederek, arkadaşınıza Enpara.com’u tavsiye edebilirsiniz.
  • Mutlu müşterilerimiz sayfasının “Bizi tavsiye edin” adımından Enpara.com’u kullanarak memnun olacağını düşündüğünüz kişilerin bilgilerini girebilirsiniz. Tavsiye ettiğiniz kişiler bizden memnun kalır ve aktif bir Enpara.com kullanıcısı olursa, adınıza fidan dikimi gerçekleştirilecektir.
  • İnternet ve cep şube kullanımınızın ardından çıkan “Bizi tavsiye edin” bilgilendirmesinden ad, soyad bilgisini gireceğiniz kişilerin aktif bir şekilde Enpara.com kullanıcısı olmasıyla adınıza fidan dikimi gerçekleştirilecektir.
  • Başvuru formunun son adımında yer alan “Bizi tavsiye etmek ister misiniz?” bölümünde ad, soyad bilgisini ilettiğiniz kişilerin aktif bir Enpara.com kullanıcısı olması durumunda adınıza fidan dikimi gerçekleştirilecektir.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Önerdiğiniz kişilerin başvuru tarihinin, kendilerini Enpara.com’a tavsiye ettiğiniz tarihten sonra olması gerekmektedir.
  • Yapılan 33.000 adet fidan dikimi, 1 Ekim 2014 tarihine kadar verilen tavsiyeler için gerçekleştirilmiştir. Bu tarihe kadar verilen tavsiyelerle yeni bir Enpara.com’lu kazandırmış müşterilerimiz adına toplu olarak fidan dikimi gerçekleştirilmiştir. Destekleri için kendilerine teşekkür ederiz.
  • 1 Ekim 2014 tarihi itibariyle verilecek tavsiyeler için müşterilerimize fidan bağışı sertifikası e-posta adreslerine gönderilecektir.

 

 

Enpara.com Hatıra Ormanı’mız sizinle büyümeye devam edecek. Gösterdiğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.