Encard'la internetten yapacağınız alışverişlerinize %20 indirim!

Encard'la internetten yapacağınız alışverişlerinize %20 indirim!
1 Ekim – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Encard’ınız ile yapacağınız internet alışverişlerinizde %20 indirim!
Geçerlilik tarihi
01 Ekim 2013 - 31 Aralık 2013
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

  • 31 Aralık 2013’e kadar internetten yapacağınız alışverişlerinizde %20 indirim elde edebilmek için alışverişlerinizi Encard ile yapmanız yeterli.
  • Her ay, Encard’ınız ile internetten 500TL’ye kadar yaptığınız alışverişlerin %20’si, bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir. Örneğin, Ekim ayında Encard’ınız ile internetten 200 TL’lik bir uçak bileti ve 100’lik bir ayakkabı almanız durumunda, en geç 7 Kasım’a kadar hesabınıza 60 TL iade edilir.
  • Encard’ınızı 3D Secure altyapısı olup debit kart (banka kartı) ile alışveriş yapılabilen tüm yurtiçi ve yurtdışı sitelerde ya da BKM Express anlaşmalı sitelerde kullanabilirsiniz. 

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 

  • Kampanya 1 Ekim - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Encard’ınız ile internetten yapacağınız alışverişler için geçerlidir.
  • Kampanya boyunca her ay en fazla 100TL indirim kazanabilirsiniz. Diğer bir deyişle internet alışverişlerinizin aylık toplam 500 TL’ye kadar olan kısmından indirim kazanırsınız, harcamalarınızın 500 TL üzerindeki kısmı kampanyaya dahil edilmez.
  • İndirimden faydalanabilmek için alışverişlerinizin ödemesini mutlaka internet üzerinden Encard'ınız ile yapmanız gerekir. Bunun için ilgili e-ticaret sitelerinin ödeme adımlarında "Banka kartı ile ödeme" seçeneğini seçerek Encard bilgilerinizi girmeniz ya da BKM Express ile ödemeyi tercih ederseniz, ödeme için BKM Express'e kayıtlı kartlarınız arasından Encard'ınızı seçmeniz gerekir.
  • Encard Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza bağlı çalışan bir banka kartıdır. Dolayısıyla, Encard'ınız ile yapabileceğiniz harcama tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdaki kullanılabilir bakiye ile sınırlıdır. 
  • İnternetten yapılan fatura, sigorta, vergi vb. ödemeler, bağışlar, cep telefonu TL yükleme işlemleri, ön ödemeli kartlara bakiye yükleme işlemleri (ör: Multinet), altın, hisse senedi vb. yatırım aracı alış satış işlemleri, BKM Express hariç diğer ödeme sistemleri (ör: Paypal) aracılığıyla yapılan alışverişler, siparişi internet üzerinden verilmesine rağmen ödemesi EFT/havale yoluyla veya teslimat anında fiziksel POS'lar üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Alışverişlerinizden elde edeceğiniz indirimler anlık olarak değil, gecikmeli olarak hesabınıza yansıtılır. Bir ay boyunca yapacağınız alışverişlerinizden kazandığınız indirimler toplu olarak bir sonraki ayın 5. iş günü sonuna kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. İndirimler hesabınıza yansıtıldığı gün size SMS ile ücretsiz bilgilendirme yapılır.
  • İndirim kazandığınız bir alışverişinizi iade etmeniz durumunda, iade edilen alışverişinizden kazanmış olduğunuz indirim bir sonraki ay kazanacağınız indirimlerden düşülür veya Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan tahsil edilir.