Eğitim şart! Udemy harcamalarınızın 25 TL’si bizden :)

Eğitim şart! Udemy harcamalarınızın 25 TL’si bizden :)
30 Haziran 2022'ye kadar her ay Udemy üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız 25 TL ve üzeri ilk harcamanızın 25 TL’si bizden!

Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 1.000 TL olması yeterli!
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2021 - 30 Haziran 2022
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için: 

 • Enpara.com Kredi Kartı’nız ile www.udemy.com web sitesi veya Udemy mobil uygulaması üzerinden harcama yapmanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,

 • Udemy harcaması yaptığınız ay kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 1.000 TL olması gerekir.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
 
Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ocak 2021 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında her ay Enpara.com Kredi Kartı ile Udemy üzerinden yapılan 25 TL ve üzeri ilk harcama için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, Udemy harcaması yaptığınız ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması, o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait en az birer ödeme kaydı bulunması ve o ay içinde kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 1.000 TL olması gerekir.
 • Örneğin; 15 Ocak’ta Udemy üzerinden 36,99 TL’lik bir harcama yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Şubat’ta 25 TL iade alabilmeniz için, 1 Şubat’ta vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza tanımlı olan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızı, 1 – 31 Ocak tarihleri arasında bu talimatlarınıza konu olan faturalarınız için en az birer adet ödeme kaydını ve Enpara.com Kredi Kartı’nızın Ocak ayında kesilen ekstresine ait ekstre borcunun en az 1.000 TL olduğunu görüyor olmamız gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya boyunca her ay 25 TL ve üzerinde yapılan ilk Udemy harcaması için 25 TL iade yapılır. 25 TL altında ayrı ayrı yapılan harcamaların toplamı 25 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya boyunca toplamda en fazla 450 TL iade alınabilir.
 • Kampanya sadece Udemy’nin kendi web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan ödemeler için geçerlidir. Diğer platformlar (ör: iTunes, Google Play vb.) ve ödeme yöntemleri aracılığıyla yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya iadesi kazanılmaz. Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmet(ler)in kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında harcama tutarının 25 TL’nin altına düşmesi durumunda ise kampanya iadesi kazanılmaz.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili firmanın müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.